+37060499366 labas@piguskrydziai.lt

Kompanija „Ryanair“ praneša, kad nuo 2018 m. birželio 13 dienos, visiems skrydžiams, kurie vyks nuo šios datos bus taikomos naujos registracijos į skrydį ir bilietų parengimo taisyklės. Keleiviams, kurių skrydis vyks birželio 13 ar vėliau nemokamai registruotis ir gauti bilietus bus galima ne anksčiau nei likus 48 valandoms iki numatyto skrydžio.

Keleiviai, kurie pirks papildomą paslaugą, t.y. priskirtąsias vietas, atlikti registraciją ir gauti bilietus į skrydį galės gerokai anksčiau – perkantiems priskirtąją vietą keleiviams registraciją bus galima atlikti likus 60 dienų iki numatyto skrydžio.

48 valandų nemokamos registracijos taisyklę taip pat naudoja kompanija „Wizzair“ nuo 2017 m rugpjūčio mėnesio.

Šis taisyklių pakeitimas yra jau antras didelis pakeitimas kelionių su „Ryanair“ tvarkoje šiais metais. Priminsime, kad nuo šių metų sausio buvo esmingai pakeists rankinio bagažo gabenimo taisyklės „Ryanair“ skrydžiuose, pagal kurias nemokamai gabentis didesnį orlaivio bagažo vienetą galima tik lėktuvo bagažo skyriuje, o norint jį turėti su savimi, reikia pirkti papildomą, prioritetinio įlaipinimo paslaugą.