Laikas apžvelgti labiausiai pamėgtus miestus tarp turistų. Galbūt tai gali tapti puikiu lankytinų miestų sąrašu, o gal sužinosite, ką dar reikėtų aplankyti ir ką pamatyti, mat šie miestai populiarus ne šiaip sau ir traukia ne vieną užsienio keliautoją ar verslininka.

Londonas. Big benas, Citis tai tik du iš daugybės lankytinų objektų Londone. Londonas turbūt gali pagrįstai vadintis Eurupos kultūros ir verslo sostine, nes čia sprendžiasi svarbiausios Europos finansinės operacijos, čia būna didžiausios Europos kultūros įžimybės.

Stambulas. Tai egzotikos mylėtojų vieta. Stambule susilieja daugybė kultūrų ir daugybe žmonių. Megapolis su įspūdinga architektūra ir kultūra, vietiniais turgeliais ir įdomiais žmonėmis.

Paryžius. Europos meilės sostinė. Čia vyksta daugybė piršlybų ir romantiškų kelionių. Paryžius ne tik patinka įsimylėjeliams, jis yra sužavėjęs ir ne vieną menininką, kurių daugelis, įkvėpti šio miesto sukūrė geriausius savo darbus.

Praha. Centrinės Europos architektūrinė sostinė. Turistai šį miestą lanko daugiausiai dėl ypatingo senamiesčio ir ypatingų pojūčių, stebint daugybe persipinančių laikotarpių stilių.

Roma. Miestas, kuris yra gyva istorija. Čia keliautojai gali pajausti buvusią romėnų didybę tiesiog vaikščiodami Italijos sostinės gatvelėmis. Čia ypatingą atmosfera kuria tai, kad savo kojomis gali žengti tomis vietomis, kuriomis žengė cezariai, patricijai, legionieriai ir gladiatoriai.

Barselona. Miestas išpopuliarintas per Barselonos olimpines žaidynes, kupinas atrakcijų ir juosiamas paplūdimio. Ypatingai lankomi objektai yra stadionai, kurių ypatingą vietą užima futbolo klubo „Barcelona“ stadionas, Gaudžio architektūriniai paminklai.

Lisabona. Turi savitą architektūrą ir daugybę muziejų, kuriuos verta pamatyti. Šiltas klimatas ir daug lankytinų objektų traukia turistus iš viso pasaulio.

Sankt Peterburgas. Rusijos kultūros sostine laikomas miestas yra pats europietiškiausias miestas. Tačiau ne to čia važiuoja turistai. Jie važiuoja pamatyti milžiniškų Petro I ambicijų, kuris šį miestą pavertė tikrai įsimintinos architektūros, menininkų mėginamu miestu.

Amsterdamas. Buvęs pirklių ir laisvės miestas vis dar išlieka Europos laisvės sostinę. Miestas, raižomas kanalų turi unikalią statinių inžineriją. Laisvės gerbėjai čia ras ir svaiginimosi galimybių ir laisvos meilės.

Budapeštas. Dunojus ir architektūra traukia ne vieną turistą. Prie miesto populiarumo prisideda ir savita, unikali ir išlaikyta vengrų kultūra, kuri miestui suteikia ypatingą atmosferą.

Florencija. Tai Italijos kultūra ir nuostabi, išskirtinė architektūra. Šį miestą labai mėgsta keliautojai, ieškantys romantikos.