Lietuvos oro uostai nuolat praneša apie vis augančius keleivių srautus. Keleivių srautai auga tiek vykdant užsakomuosius, tiek ir reguliariuosius skrydžius, o mes padarėme populiariausių lietuvaičių skrydžių krypčių sąrašą ir kviečiame drauge jį peržvelgti – tai įdomu.

Turbūt nieko nenustebinsime konstatuodami, kad populiariausia kryptis yra Londonas. Čia ypatingai dideliais kiekiais žmonės skraido tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno, tiek ir iš Palangos oro uostų. Nemažiau lietuvių skrenda ir atgalios – iš Londono į visus Lietuvos oro uostus.

Antras pagal populiarumą – Oslas. Čia žmonės skraido iš Vilniaus oro uosto ir skraido dažnai. Įdomu pastebėti tai, kad tarp Lietuvos ir Londono vyksta nuolatinė migracija, o štai į Oslą kur kas daugiau išvykstančių, nei atvykstančių keleivių.

Šios populiariausios kryptis nestebina. Visgi emigracijos procesai Lietuvoje išties dideli. O į šiuos miestus keliauja ne tik ten dirbantys, tačiau ir juos lankantys giminaičiai.

Taip pat tarp lietuvių populiarumu išsiskiria Kopenhaga. Čia skraidoma taip pat labai dažnai. Tikėtina, kad tokį dažną skraidymą į Danijos sostinę lemia gana palankios studijų ten kainos ir ypatingai pigūs skrydžiai.

Iš turistų mėgstamų miestų, Lietuviai labiausiai yra pamėgę skrydžius į Milaną, Barseloną, Romą ir Alikantę. Natūralu, kad čia žmonės skraido gana dažnai, kadangi savarankiškai perkant bilietus pigių skrydžių bendrovėse galima tikrai nemažai sutaupyti.

Žemiau pateikiame visų populiariausių krypčių sąrašą:

1. Vilnius, Kaunas – Londonas – Vilnius, Kaunas
2. Vilnius – Oslas
3. Kaunas – Kopenhaga
4. Vilnius – Frankfurtas
5. Vilnius – Stokholmas
6. Vilnius – Milanas
7. Vilnius – Barselona
8. Kaunas – Alikantė
9. Vilnius – Roma
10. Vilnius – Paryžius