WizzairBilietai.lt yra bilietų paieškos ir rezervacijos sistema. WizzairBilietai.lt nėra oro skrydžių bendrovės “Wizzair Hungary kft.” ar kitų kompanijų atstovai Lietuvoje. Svetainėje veikia tik bilietų paieškos ir rezervacijos sistema, kuri neturi nieko bendro su Wizzair skrydžių bendrove (ir kitomis bendrovėmis) ir/ar jos valdomais prekių ženklais. Ieškantys šios bendrovės paslaugų turi kreiptis tiesiogiai į oficialią skrydžių bendrovės svetainę Wizzair.com.

Jeigu turite klausimų dėl skrydžių, bilietų rezervacijų, bagažo ar kitų su skrydžiais susijusių klausimų visuomet galite susisiekti su mumis žemiau nurodytais būdais. Skambindami arba rašydami turite pateikti savo užsakymo numerį ir nors vieno iš keleivio pavardę.

Dėmesio, mes parėngėm atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus, todėl prieš kontaktuojant su mumis peržiūrėti ar atsakymo į Jūsų klausimą nėra čia.

Jeigu pirkote bilietus, bet negavote iš mūsų tai patvirtinančio laiško – atidžiai pasitikrinkite visus el. pašto katalogus (Forumai, Naujiniai, Soc. Tinklai, Reklamos, Spam ir kt.). Jeigu radote mūsų laiškus ten – nuimkite automatiškai pridėtą etiketę ir sugrąžinkite laišką į pagrindinį katalogą.

DĖMESIO: KONSULTACIJOS YRA TEIKIAMOS IŠIMTINAI KONKREČIAI ŠIOJE SVETAINĖJE BILIETUS ĮSIGIJUSIEMS ASMENIMS. Jokia bendro pobūdžio informacija kitur bilietus įsigyjusiems yra neteikiama ir nebus teikiama, nepaisant jokių aplinkybių – klausimo tipo, skrydžio vykdytojo ir pan. Jeigu bilietus įsigijote ne mūsų svetainėje WizzairBilietai.lt – visais klausimais turite/galite konsultuotis su savo bilietų pardavėjais.

Dėkojame už supratingumą.

Klientus, kuriems kilo klausimų kviečiame susisiekti su mumis:

Elektroniniu paštu: [email protected]

(tik rezervaciją WizzairBilietai.lt atlikusiems klientams)

Norintys susisiekti telefonu klientai mūsų numerį gali rasti savo užsakymo patvirtinimo laiške (pačioje patvirtinimo apačioje).

RAŠYKITE LAIŠKĄ (tik esamiems WizzairBilietai.lt klientams)

[contact-form-7 id=”738″ title=”Wizzair”]

Jeigu norite užsakyti registruotą bagažą, užpildykite žemiau esančią formą

[contact-form-7 id=”1278″ title=”Priority_copy”]

Jeigu norite užsakyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, užpildykite žemiau esančią formą

[contact-form-7 id=”1274″ title=”Priority”]