Lapkričio 1 diena yra labai svarbi su pigių skrydžių bendrovėmis keliaujantiems žmonėms, kadangi dviejose didžiausiose Europos pigių skrydžių bendrovėse įsigali naujos bagažo taisyklės, kurios ypatingai palies nemokamo bagažo vienetų politiką.

Keleiviai, skrendantys su skrydžių bendrove „Ryanair“ po lapkričio pirmos turi žinoti, kad nemokamas bagažo vienetas nuo šiol bus mažesniu. Keleiviai su savimi galės turėti tik vieną bagažo vienetą, kurio matmenys negali viršyti 40x20x25 cm. Gera žinia yra ta, kad šio bagažo vieneto svoris nebėra ribojamas.

Keleiviai, kurie įsigys pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (priority boarding) su savimi galės turėti ne vieną, o du bagažo vienetus. Vieną 40x20x25 cm ir antrą 55x40x20 cm matmenų neviršijančius lagaminus. Mažesniojo bagažo vieneto svoris nėra ribojamas, o štai antras neturi viršyti 10 kilogramų. Turėkite omenyje, kad pirmenybinio įlaipinimo paslauga yra parduodama tik 95 keleiviams, todėl jei planuojate gabentis daugiau bagažo vienetų, nereikėtų delsti ir šią paslaugą įsigyti kuo anksčiau.

Jeigu nespėjot įsigyti pirmenybinio įlaipinimo arba tiesiog nenorite jo pirkti, galite įsigyti naują tipą registruoto bagažo – 10 kilogramų registruotą bagažą. 20 bagažo vienetas taip pat išlieka, kaip ir anksčiau.

Keliaujantys su kūdikiu turi žinoti, kad kūdikiui priklauso iki 5 kilogramų rankinis bagažas, kuriame gali būti sudėti tik kūdikio kelionei reikalingi daiktai ir maistas.

Keleiviai, kurie viršys rankinio bagažo išmatavimus bus baudžiami 25 eurų bauda, o pats matmenis viršijantis bagažas turės keliauti orlaivio bagažo skyriuje.

Pigių skrydžių bendrovė taip pat keičia savo bagažo taisykles ir taipogi mažina nemokamo bagažo vieneto matmenis. Nuo lapkričio 1 dienos, keleiviai keliaujantys su šia kompanija galės pasiimti taip pat tik vieną bagažo vienetą, kurio matmenys neviršys 40x30x20 cm. Šis bagažo vienetas turės būti talpinamas po sėdyne, esančia priešais keleivį.

Norintys turėti du bagažo vienetus, kaip ir keliaujantys su „Ryanair“, turės įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (priority boarding). Turintys šią paslaugą keleiviai su  savimi gali turėti du bagažo vienetus – mažesnįjį 40x30x20 cm ir didesnįjį 55x40x23 cm.

Wizzair, kaip ir jų konkurentai taip pat įvedė naują registruoto bagažo vienetą – 10 kilogramų registruotą bagažą.