Po socialinius tinklus paplito medžiaga, kurioje matyti du vyrai, santykius besiaiškinantys kumščiais. Peštukai buvo taip smarkiai įsiaudrinę, kad juos sunkiai sekėsi sulaikyti orlaivio personalui ir į pagalbą atskubėjusiems keleiviams, o po muštynių, lėktuvo įgulai teko tvarkyti šių muštynių paliktas žymes.

Pasak liudininkų, konfliktas kilo tuomet, kai viena moteris nutarė basom kojom nueiti iki tualeto. Tai pamatęs vienas keleivis jai pasakė repliką, o moters draugas nieko nelaukdamas puolė moters elgesį komentavusį vyrą. Muštynės įvyko „Ryanair“ reise iš Škotijos į Tenerifę.

Abu konflikto dalyviai buvo įkaušę. Keleiviams reikėtų atminti, kad net vykstant atostogauti, alkoholį reikėtų vartoti saikingai, nes neadekvatus elgesys sukelia pavojų ne tik jūsų, bet ir kitų keleivių saugumui. Maža to, už sukeltus incidentus teks atsakyti ir prieš įstatymą, kadangi apie neblaivių keleivių sukeliamą grėsmę ir pažeidimus visuomet yra informuojama policija, taigi oro uoste jūsų lauks ne artimieji ar paplūdimys, o pareigūnai ir areštinė.