Wizzair bagažas

Wizzair bagažas yra ypatingai svarbus planuojantiems ar jau turintiems bilietus į kompanijos Wizzair skrydį. Ir tai tikrai svarbu, kadangi ši kompanija vykdo ganėtinai griežtą bagažo patikros kontrolę, o ir pačios taisyklės yra ganėtinai griežtos, todėl jas reikėtų žinoti ir jų laikytis tam, kad nesusigadintumėte savo kelionės dar jai neprasidėjus.

wizzair-bagazas

Jeigu rengiatės skristi su kompanija „Wizzair“, čia esanti informacija apie šios kompanijos bagažą turėtų būti jums labai svarbi. Prašome įdėmiai ir atidžiai perskaityti čia pateikiamą informaciją, kad jūsų skrydis būtų sklandus, o bagažas jums nesukeltų rūpesčių oro uoste ir tokiu būdu išvengsite papildomų išlaidų ir išvengsite nereikalingo streso.

Nuo 2018 metų įsigaliojusi naujoji bagažo politika iš esmės skiria keleivius į tuos, kurie turi prioritetinį įlaipinimą (Priority boarding) ir tuos, kurie neturi, taikant rankinio bagažo taisykles keleiviams.

Wizzair rankinis bagažas

Keleiviai, kurie neturi pirmenybinio įlaipinimo (Priority boarding) paslaugos, su savimi į lėktuvo saloną gali įsinešti tik vieną bagažo vienetą, kurio išmatavimai negali viršyti 40 cm x 30 cm x 20 cm. Šis bagažo vienetas turi būti talpinamas po sėdynę, esančia priešais keleivį.

Keleiviai turintys pirmenybinio įlaipinimo (Priority boarding)) paslaugą su savimi gali turėti du bagažo vienetus: 40 cm x 30 cm x 20 cm ir 55 cm x 40 cm x 23 cm.

Gabenant skysčius tokio tipo bagaže juos reikia išpilstyti į 100 ml buteliukus ir patalpinti į permatomą maišelį.

Wizzair registruotas bagažas

Anksčiau turėjusi du registruoto bagažo tipus, nuo šiol kompanija „Wizzair“ nuo šiol siūlo tris šio bagažo versijas:

10 kilogramų registruotas bagažo vienetas, kurio matmenys negali viršyti 149 cm x 119 cm x 171 cm.

20 kilogramų registruotas bagažo vienetas, kurio matmenys negali viršyti 149 cm x 119 cm x 171 cm.

32 kilogramų registruotas bagažo vienetas, kurio matmenys negali viršyti 149 cm x 119 cm x 171 cm.

Sportinis bagažas

Jeigu keliaujate su sporto įranga, galite įsigyti sportinio bagažo vienetą. Šio bagažo matmenys nėra ribojami, tačiau jis negali sverti daugiau nei 32 kilogramus. Užsisakę šią paslaugą galite gabentis slides, snieglentes, banglentes, dviračius, nardymo įrangą, elnio ragus ir kitus trofejus. Bet kuri įranga turi būti tinkamai supakuota. Kilus klausimams dėl pakavimo, kreipkitės į savo bilietų pardavėją.

Muzikiniai instrumentai

Jeigu norite gabentis muzikinį instrumentą, turite žinoti šiuos reikalavimus. Jeigu jūsų muzikinis instrumentas su dėklu neviršija 80 cm x 40 cm x 23 cm. Jeigu instrumento matmenys viršyja minėtuosius, tuomet savo muzikinį instrumentą galite gabenti kaip registruotą bagažą arba galite pirkti atskirą bilietą muzikiniam instrumentui.

Taip pat turėkite omenyje ir tai, kad jeigu jūsų bagažas neatitiks svorio reikalavimų reikės mokėti po 20 EUR priemoką už kiekvieną bagažo vienetą.

Wizzair bagažas nėra kažkuo ypatingai skirtingas nuo pagrindinių konkurentų. Ir čia, kaip ir skrendant su kitomis avialinijomis, bagažu reikia rūpintis iš anksto – taip išvengsite nereikalingų išlaidų, nemalonumų ir nesusigadinsite nuotaikos kelionei dar neprasidėjus.