PIGŪS SKRYDŽIAI IŠ VILNIAUS

Pasirinkite išvykimo vietą
Iš:
Pasirinkite atvykimo vietą
Į:
Įrašykite išvykimo datą
Išvykimo data:
YYYY-MM-DD
Įrašykite grįžimo datą
Grįžimo data:
YYYY-MM-DD
Keleiviai:

Skrydžiai iš Vilniaus

Vilnius turi didžiausią Lietuvoje oro uostą, kuris greitu metu turės ir naują terminalą, galintį aptarnauti kur kas didesnį skaičių keleivių. Tad visiškai nenuostabu, kad keliaujant daugybei keleivių, pigūs skrydžiai iš Vilniaus yra nepaprastai populiarūs tarp iš ir į Lietuvą skrendančių žmonių.

Vilniaus oro uostas yra patogus ne tik dėl daugybės skrydžių, tačiau ir dėl gerai išvystytos infrastruktūros, kurioje keleiviai ras greičiausiai viską, ko tik reikia keleiviui. Čia ne tik puikios laukimo salės, tame tarpe ir verslo klasė, bet ir daugybė parduotuvių bei paslaugų. Aplink oro uostą yra išdėstyta daugybė parkavimo aikštelių, kurios nepaprastai patogios tiek trumpalaikiui sustojimui, tiek ir ilgalaikiui stovėjimui.

Lietuvos sostinė turi ir puikią infrastruktūra, kuri tiek atvykimą, tiek ir išvykimą iš šio miesto padaro nepaprastai patogiu. Iš oro uosto jūs ne tik automobiliu galite lengvai pasiekti bet kurią miesto vietą ar išvažiuoti į kelius ar magistrales, bet čia pat rasite ir transportą į traukinių bei autobusų stotį.

Pigus skrydžiai iš Vilniaus yra lengvai pasiekiami, nes į šį oro uostą skraido daug skrydžių kompanijų, siūlančių daugybę krypčių už patrauklias kainas.

Skrydžių kryptis iš Vilniaus

Amsterdamas
Atėnai
Barselona
Berlynas
Bilundas
Brėmenas
Briuselis
Ciurichas
Dortmundas
Dubajus

Dublinas
Dubrovnikas
Eindhovenas
Frankfurtas
Hamburgas
Helsinkis
Heraklionas
Kopenhaga
Korfu
Kutaisis

Larnaka
Londonas
Malaga
Malaga
Maljorka
Malta
Milanas
Milanas
Miunchenas
Nica

Niurnbergas
Oslas
Paryžius
Reikjavikas
Ryga
Roma
Roma
Stambulas
Stokholmas
Talinas

Tel Avivas
Tenerifė
Turinas
Turinas
Varna
Varšuva
Venecija
Viena