fbpx
+37060025009 labas@piguskrydziai.lt
Pasirinkite išvykimo vietą
Iš:
Pasirinkite atvykimo vietą
Į:
Įrašykite išvykimo datą
Išvykimo data:
YYYY-MM-DD
Įrašykite grįžimo datą
Grįžimo data:
YYYY-MM-DD
Keleiviai:

Kauno oro uostas yra antras pagal dydį Lietuvos oro uostas, kuris sujungia Kauną su daugybe pasaulio miestų. Kaunas yra populiarus tarp keliautojų dėl savo siūlomų itin populiarių maršrutų iš Kauno į Londoną, Stavangerį, Bergeną, Einhoveną, Kopenhagą, Edinburgą, Dubliną, Milaną, Barseloną ir kitus, ypatingai populiarius, turistų ir dirbančiųjų pamėgtus miestus.

Kauno oro uosto populiarumą sąlygoja ne tik daug labai patrauklių skrydžių bendrovių siūlomų maršrutų, bet ir strategiškai keliautojams labai patogi oro uosto lokacija. Šį oro uostą labai patogu pasiekti visiems Lietuvos gyventojams, kadangi atstumas iki jo jiems kur kas mažesnis nei iki Vilniaus oro uosto. Žinoma, tais atvejais, kai keliauja ne Vilniaus gyventojai.

Šis oro uostas gali praleisti iki 800 000 tūkstančius keleivių per metus, o taip pat pergabenti 110 000 tūkst. tonų krovinių. Oro uostas dirba visą parą, tačiau naktį į oro uostą įleidžiami tik skrydžio rezervaciją patvirtinančius dokumentus turinčius keleivius.

Nors skrydžiai iš Kauno yra paklausūs ir bilietai į juos yra labai paklausūs, todėl ir gana greitai brangsta. Pasinaudojant mūsų sistemos siūlomais privalumais, pigūs skrydžiai iš Kauno jums gali būti ranka pasiekiami. Raskite sau reikalingą pigų skrydį lengvai – tiesiog įveskite į paieškos lauką atvykimo oro uostą ir gausite geriausius šiuo metu esančius pasiūlymus, kurie bus surikiuoti nuo pačio pigiausio. Paieškos rezultatuose galėsite rasti ne tik tiesioginius skrydžius iš Kauno, bet ir kombinuotus skrydžius, kuriuos pasirinkę galėsite pasiekti tolimiausius ir įdomiausius savo kelionių tikslus.

Kviečiame naudotis mūsų paprasta ir patogia skrydžių rezervacijos sistema, rasti skrydį greitai ir patogiai ir išvengti rūpesčių kelionės planavime ir pačioje kelionėje!