Skrydžių bendrovės „Ryanair“ neaplenkė pasaulinė Boeing krizė. Kompanija, nutraukus Boeing gamybą nesulaukia užsakytų orlaivių, dėl ko negali vykdyti papildomų skrydžių ir tam tikros bazės jai tampa per didele finansine našta, todėl turės būti uždarytos. Pirmosios dvi tokios bazės, tai šios kompanijos bazės Niumberge ir Stoholme.

Dėl sustojusios „Boeing“ gamybos, „Ryanair“ gaus tik 10 orlaivių, vietoje anksčiau suplanuotų 20 ties. O tai reiškia, kad tiek vietų, kuriose „nakvotų“ lėktuvai nebereikia. Taip pat „Ryanair“ sumažino savo veiklos planus – vietoje anksčiau planuotų 157 milijonų keleivių, kompanija 2020 žada pervežti 156 milijonus. Deja, bet besitesianti „Boeing“ krizė palies ne tik šias dvi bazes – bus kiek sumažintas ir kitų vasaros krypčių skaičius.

„Boeing“ krizė kilo po to, kai vos po pakilimo sudužo du naujosios kartos „Boeing MAX“ lėktuvai. Manoma, kad tai nutiko dėl blogai suprogramuotų automatinių funkcijų ir pilotų per menkų žinių kaip tvarkytis su šiomis klaidomis. Dėl šių dviejų, daugybės žmonių gyvybes nusinešusių katastrofų, „Beoing“ MAX modifikacijos lėktuvams buvo uždrausta skraidyti, o kompanijoje po kiek laiko buvo sustabdyta ir gamyba iki to laiko, kol saugumo ekspertai patikrins visas atitiktis, įsitikins lėktuvų saugumu ir suteiks naujus leidimus šiems lėktuvams skristi.