Skrydžio laiko ir/ar maršruto keitimas

Jeigu pasikeitė jūsų planai, skrydžio datą ir/ar maršrutą galėsite pakeisti tik sumokėję papildomą mokestį. Mokestis priklauso nuo jūsų įsigyto bilieto datos, bei norimo maršruto ir jo datos. Todėl norėdami pakeisti skrydžio maršrutą ar laiką turite susisiekti su bilietą pardavusią įmone.

Bilietų atšaukimas/pinigų grąžinimas.

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair” bilietų neatšaukia ir sumokėtų pinigų negrąžina, išskyrus force majore atvejus, tokius kaip mirtis (taip pat artimo žmogaus) arba liga dėl kurios keleivis negali keliauti (tokiu atveju kompanija reikalaus pateikti su konkrečiu atveju susijusius dokumentus)

Registracija į Ryanair skrydį

Įprastinė registracija į „Ryanair“ skrydį yra vykdoma likus keturioms dienoms iki skrydžio. Norint registruotis anksčiau, jums teks susimokėti papildomą kompanijos Ryanair numatytą mokestį.

Registracijos metu padariau klaidą (ų)

Jeigu registracijos metu padarėte klaidą, turėtumėte žinoti, kad problemos dydis priklauso nuo to, kur padarėte klaidą. Įprastai kompanija Ryanair leidžia padaryti ne daugiau nei 3 klaidas vienoje registracijoje, tačiau klaidos neturi būti padarytos pirmose trijose vardo ar pavardės raidėse. Kitu atveju jūs turėtumėte susisiekti su Ryanair bilietą pardavusią bendrovę, kad klaidos būtų ištaisytos. Ši paslauga yra mokama.

Pasikeitė pavardė

Jeigu įsigijote bilietą po vedybų, o pase yra nurodyta mergautinė pavardė, jums reikia kreiptis į įmonę, kurioje pirkote bilietą, kad jūsų pavardė biliete sutaptų su jūsų pavarde pase.

Ryanair bagažas

Rankinis bagažas. Kompanija „Ryanair“ leidžia orlaivio bagaže gabenti vieną nemokamą rankinio bagažo vienetą iki 10 kg., kurio matmenys neviršija 55 x 40 x 20. Ir su savimi turėti kuprinę, kurios matmenys neviršytų 35x20x20. Plačiau apie bagažą skaitykite skiltyje „Ryanair bagažas”

Nuo kokio amžiaus galima keliauti?

Kompanija „Ryanair” savo lėktuvais neskraidina kūdikių, kuriems yra mažiau nei 8 dienos. Taip yra atsižvelgiant į skrydžio metu kūnui tenkančias apkrovas.

Ar gali skristi neščioji?

Jeiu moteris yra nėščia daugiau nei 28 savaitės, keliaudama su „Ryanair” ji privalo turėti gydytojo pažymą, kurioje jis duoda sutikimą pacientei skristi. Tačiau kompanija pasilieka teisę neįleisti neščiosios į lėktuvą, net esant tokiai pažymai.

„Ryanair” draudžia keliauti neščiosioms, jeigu yra praėjusios 36 nėštumo savaitės. Jeigu moteris laukiąs daugiau nei vieno vaiko – draudžiama skristi jau po 32 nėštumo savaitės.