Šiame puslapyje rasite visą svarbiausia ir pačią aktualiausią informaciją apie kompanijos Ryanair taikomas taisyklės. Puslapyje Ryanair bagažas mes pateikiame informaciją apie rankinį bagažą, registruotą bagažą, o taip pat sportinį bagažą ir kitų daiktų ar įrankių gabenimo taisykles skrendant su šia pigių skrydžių bendrove. Informacija yra atnaujinta pagal pačias naujausias taisykles.

Nemokamas bagažas / Rankinis bagažas / Salono bagažas

Keleiviai, įsigyjantys bilietą skrydžiui su Ryanair bendrove su šiuo įsigijimu gauna galimybę su savimi gabentis vieną nemokamą bagažo vienetą, kurio matmenys negali viršyti 40cm x 20cm x 25cm. Šis nemokamas rankinio bagažo vienetas turi būti patalpintas po prieš keleivio vietą esančią sėdynę.

Nemokamas ryanair bagažas

Nemokamas ryanair bagažas

Bagažas su Pirmenybinio įlaipinimo paslauga

Keleiviai, kurie įsigyja prioritetinio įlaipinimo paslaugą į lėktuvo saloną gali įsinešti net du bagažo vienetus. Pirmasis atitinka nemokamą ir negali viršyti 40cm x 20cm x 25cm bei turi būti talpinamas po priešais esančia sėdyne. Antrasis, gerokai didesnis bagažo vienetas, kurio matmenys negali viršyti 55cm x 40cm x 20cm. Taip pat šiam bagažo vienetui yra taikomas ir svorio apribojimas – jis gali sverti daugiau nei 10 kilogramų.

Svarbu žinoti, kad nepaisant savo noro įsigyti, galite likti be pirmenybinio įlaipinimo paslaugos ir dviejų bagažo vienetų, kadangi ši paslauga yra suteikiama tik pirmiems 90 tokį norą išreiškusių keleivių. Taigi, jeigu turite nemažai bagažo, geriau nerizikuokite ir nelaukite iki paskutinės minutės, o pirmenybinį įlaipinimą įsigykite iškart.

Ryanair priority bagažas

Ryanair priority bagažas

Registruotas bagažas

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ siūlo dviejų tipų registruotą bagažą:

10 kilogramų registruotą bagažą ir 20 kilogramų registruotą bagažą. Bagažo svorio ribojimas yra nurodomas paslaugos pavadinime, o šių bagažo vienetų matmenys nėra ribojami. Svarbu žinoti, kad vienas keleivis gali su savimi gabentis iki trijų registruoto bagažo vienetų, kuriuos turi užregistruoti oro uoste prieš eidamas į patikrą.

Registruoto bagažo kainos priklauso nuo to, kuriuo momentu (bilietų pirkimo ar po pirkimo) yra užsakomas bagažas, kokius būdu jis yra užsakomas (internetu / telefonu). Taip pat nuo krypties (pvz. skrendant į Londoną bagažo kaina bus viena, o į Barseloną – kita) Oro uostai ir bendrovės tarpininkai gali taikyti papildomą bagažo apmokestinimą.

Registruotame bagaže nerekomenduojama gabenti brangių, svarbių, dūžtančių ir lengvai pažeidžiamų daiktų. Taip pat rekomenduojama drausti registruotą bagažą.

Sportinis bagažas

Keleiviai su savimi norintys gabentis sportinę įrangą privalo įsigyti sportinės įrangos gabenimo paslaugą. Paslaugos kaina yra priklausoma nuo sportinės įrangos tipo. „Ryanair“ kompanija siūlo įprastos sportinės įrangos, didelės sportinės įrangos, slidinėjimo įrangos, dviračių, golfo lazdų sportinio bagažo paketus. Pasirūpinkite, kad pasirinkta paslauga atitiktų jūsų gabenamą sportinę įranga. Taip pat svarbu turėti omenyje, kad sportinės įrangos paslauga yra taikoma vieno asmens komplektui. Tai reiškia, kad nepaisant talpaus slidžių dėklo, jame gali gabenti tik vieno asmens slides ir lazdas.

Kitas ryanair bagažas

Muzikinė įranga – gali būti gabenama rankiniame bagaže (jeigu neviršija jo matmenų) arba registruotame bagaže. Jeigu įranga yra brangi ir/ar gali būti lengvai pažeista – rekomenduotina ją gabenti įsigijus papildomą vietą (bilietą). Gabenant pastaruoju būdu, reikia informuoti bilieto pardavėją apie tai, kad bus gabenama muzikinė įranga, kad vietos būtų paskirtos šalimais.

Vestuvinės suknelės – gali būti gabenamos bet kokiame bagaže. Norintys išsaugoti suknelių formą ir jų nelankstyti keleiviai gali įsigyti papildomą vietą (bilietą) suknelei. Įsigijus vietą reikia informuoti bilietų pardavėjus apie būtinybę sujungti rezervacijas, kad suknelė būtų šalia keleivio.

Dronai gali būti gabenami rankiniam bagaže, jeigu ličio baterijos talpa neviršiją 160 vatų. Kitu atveju tokių baterijų jums gali neleisti gabenti apskritai. Todėl, veždamiesi panašius prietaisus geriau naudokite kelis, silpnesnius akumuliatorius.
Kūdikiams skirtas bagažas

Keleiviai, kurie keliauja su kūdikiais gali su savim papildomai turėti iki 5 kilogramų sverianti bagažo vienetą. Šiame bagaže gali būti tik kūdikio kelionės reikmėms reikalingi daiktai ar maisto produktai ir jokių kitų.

Kūdikiams priklauso gabentis kūdikio vežimėli ir kėdutę nemokamai. Tačiau abu šie daiktai turi būti gabenami lėktuvo bagažo skyriuje. Kūdikio vežimėlis turi susilankstyti, o jei jis nesusilanksto – jis turi būti tinkamai supakuotas prieš atiduodant jį personalui. Keleiviai, norintys vaiką sodinti į automobilinę kėdutę lėktuvo salone turi pasirūpinti ne tik, kad kėdutė turėtų sertifikuotą tvirtinimą, bet ir įsigyti papildomą vietą lėktuve.