Čia rasite informaciją ir tvarkaraščius apie skrydžius tarp Lietuvos ir Norvegijos koronaviruso pandemijos metu. Lengvai ir patogiai susipažinkite su galimybėmis pasiekti Norvegiją ar Lietuvą. Skriskite pigiai ir patogiai net pandemijos metu.

Ryanair. Pigių skrydžių bendrovė atliks paskutinius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo sausio 1, 3, 8 ir sausio 10 d. Vėliau skrydžiai tarp šių sostinių bus nutraukti, Preliminariai skrydžiai turėtų būti atnaujinti nuo vasario 5 dienos.

Wizzair. Pigių skrydžių bendrovės Wizzair lėktuvai tarp Vilniaus ir Oslo iki sausio 10 dienos vyks keturis kartus per savaitę, vėliau skrydžiai vyks du kartus per savaitę pirmadieniais ir penktadieniais.

Skrydžiai į Tronenheimą vyks iki sausio 5 dienos, o vėliau bus nutraukti. Apie planus atnaujinti maršrutą, kol kas kompaniją „Wizzair“ nepraneša.

Wizzair maršrutas iš Kauno į Bergeną bus stabdomi sausio 9 d. Vėliau bus atnaujinti nuo vasario 20 dienos ir bus vykdomas du kartus per savaitę.

Skrydžiai iš Kauno į Stavangerį vyks iki sausio 9 dienos. Vėliau skrydžiai bus stabdomi ir atnaujinti vasario 20 dieną. Vėliau skrydžiai turėtų vykti tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Airbaltic skrydžiai iš Vilniaus į Oslą bus vykdomi kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienius sausio ir vasario mėnesiais.