„Ryanair“ skrydžių bendrovė yra populiariausia ir didžiausia pigių skrydžių bendrovė Europoje, todėl natūralu, kad ji atlieka daugiausiai skrydžoių ir perveža daugiausiai keleivių. Natūralu, kad ir klausimų dėl šios kompanijos vykdomų skrydžių ir taisyklių juose kyla daugiausiai. Vienas opiausių keliautojams – bagažas. Natūralu, kad čia ir kyla daugiausiai klausimų.

Žemiau pateikiame pačią aktualiausią informaciją, kuri yra susijusi su bagažu, keliaujantiems su kompanija „Ryanair“.

Ryanair bagažas

Nemokamas rankinis bagažas

Kiekvienas „Ryanair“ keleivis su savimi į lėktuvo saloną gali pasiimti vieną nemokamą bagažo vienetą (kuprinę, tašę ar asmeninį daiktą), kurio matmenys negali viršyti 40cm x 20cm x 25cm. Šis nemokamas bagažo vienetas talpinamas po sėdyne priešais keleivį.

Mažas salono krepšys Ryanair

Bagažas su pirmenybinio įlaipinimo (priority) boarding paslauga.

Keleiviai, kurie įsigyja pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) arba Flexi/Plus/Family paslaugas, su savimi į lėktuvo saloną gali įsinešti du bagažo vienetus. Mažesnįjį, kurio matmenys negali viršyti 40cm x 20cm x 25cm ir kuris turi tilpti po priešais esančia sėdyne ir didesnįjį, kurio matmenys negali viršyti 55cm x 40cm x 20cm, o svoris turi būti ne didesnis nei 10 kilogramų.

10 kilogramų registruotas bagažas ryanair

Svarbi informacija: Nors pirmenybinį įlaipinimą galima įsigyti likus 30 minučių iki numatyto skrydžio, visgi šios paslaugos vienetų skaičius yra ribotas (90 vienetų), todėl jeigu planuojate turėti daugiau rankinio bagažo su savimi, nedelskite įsigydami šią paslaugą.

Registruotas bagažas 

10 kg. registruotas bagažas

Keleiviai, kurie neperka arba jau nebegali nusipirkti pirmenybinio įlaipinimo paslaugos, gali įsigyti 10 kilogramų registruoto bagažo vienetą, kurį reikia užregistruoti oro uoste. Šio registruoto bagažo vieneto matmenys negali viršyti 55cm x 40cm x 20cm
Užsakius šį bagažą, jo atšaukti galimybių nėra. Keleiviams, kurie viršys numatytus šio bagažo tipo matmenis, gali būti taikoma 25 eurų/svarų bauda oro uoste.

20 kg. registruotas bagažas

Turintys daugiau gabenamu daiktų keleiviai gali įsigyti 20 kilogramų registruoto bagažo vienetą, kurio matmenys nėra ribojami. Vienas keleivis gali su savimi gabentis iki 3 tokių bagažo vienetų.
Registruoto bagažo kaina priklauso nuo vietos, kurioje jie yra įsigyjami, maršruto, sezoniškumo ir lėktuvo apkrovos.

Sportinė įranga

Keliaujant su šia skrydžių kompanija ir gabenantis sportinę įranga, jai turi būti įgyta įrangos gabenimo paslauga. Ryanair keleiviai gali įsigyti šio tipo įrangą:

  • Sportinė įranga
  • Didelė sportinė įranga
  • Dviratis
  • Slidinėjimo įranga
  • Golfo įranga