Lėktuvų bilietai į Airiją

lėktuvų bilietai į AirijąViena populiariausių lietuvių kelionių krypčių yra Airija. Todėl visiškai nennuostabu, kad lietuvius taip domina lėktuvų bilietai į Airija, juk daugelis tautiečių čia dirba, dalis jau įsikūrę, o dalis yrapasirengę šioje žaluma garsėjančioje šalyje praleisti visa likusį gyvenimą. Todėl natūralu, kad daugiausia žmonės į šią šalį vyksta darbo reikalais, nors, tiesa pasitaiko nemažai ir tų, kurie skrenda aplankyti šioje šalyje plušančių savo draugų ar giminaičių.

Į Airiją iš Vilniaus ir Kauno skrenda Ryanair skrydžių bendrovės lėktuvai. Jie skraidina į Dubliną ir Šanona. Tuo tarpu kita skrydžių bendrovė – “Wizzair” skraidiną į Airijos miestą Belfastą. Tiesa, tik iš Vilniaus. Taigi, norėdami pasiekti Airiją galite skristi tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno oro uostų.

Su kompanija Ryanair iš Vilniaus į Airiją galite skristi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Tuo tarpu iš Kauno į Dubliną galėsite skristi pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, o taip pat ir sekmadieniais.

Kompanija Wizzair į šią šalį skraidiną pirmadieniais ir penktadieniais.

Trumpai apie Airiją.

Airija yra didžioji Airijos salos dalis. Mažąją dalį sudaro atskira respublika – Šiaurės Airija. Airijoje gyvena šiek tiek daugiau nei keturi milijonai žmonių. 96 procentus gyventojų čia sudaro Airiai. Tačiau dėl gana didelės emigracijos labai daug airių gyvena užsienyje JAV, Anglijoje ir kitose šalyse.

Airijoje vyrauja švelnus, bet drėgnas klimatas. Vidutinė temperatūra sausį apie 7 laipsnius, o liepą – 19 laipsnių. Taigi, čia ištisus metus žaliuoja augmenyja, o gyventojai gali visus metus laikyti galvijus laukuose. Nepaisant gana švelnaus klimato, čia labai dažni krituliai – skaičiuojama, kad Airijoje lyja 275 dienas per metus.

Dublinas tai didžiausias miestas ir Airijos sostinė. Tai miestas – uostas, kuriame sutelkti patys svarbiausi Airijos ekonominiai ištekliai.

Dubline gyvena virš milijono gyventojų ir čia gana smarkiai išvystyta tekstilės, laivų statybos, mašinų, siuvimo ir alaus pramonė. Todėl, ieškantys darbų čia tikrai turi iš ko rinktis.

Šanonas yra mažytis, vos arti 10 tūkst. gyventojų turintis Airijos miestas. Nepaisant to, tai labai svarbus Airijos oro mazgas.

Belfastas nėra priskiriamas Airijai – tai Šiaurės Airijos dalis ir faktinė jos sostinė. Čia gyvena beveik 300 000 žmonių, o miestas garsus savo kultūriniu paveldu. Įdomu tai, kad būtent Belfasto uoste buvo pastatytas įžymusis laivas Titanikas.