Lėktuvų bilietai į Angliją

Lektuvu bilietai i AnglijaDaugelį žmonių domina lėktuvų bilietai į Angliją ir to priežastys suprantamos – daugybė žmonių darbuojasi šioje šalyje, dalis jų – lanko artimuosius ir draugus, o tretieji keliauja tam, kad pamatyti ir pažinti šią šalį. Anglija jau seniai nebėra vien anglų, nes čia susikerta daugybė žmonių iš įvairių šalių ir įvairių kultūrų keliai.

Norint keliauti iš Lietuvos, galima įsigyti lėktuvų bilietus net į kelis Anglijos miestus. Pirmiausia, į sostinę Londoną. Taip pat galima įsigyti bilietus į Liverpulį, Bristolį, Donkasterį ir Birmingemą. Skrydžius į šiuos miestus vykdo tiek „Ryanair“, tiek ir „Wizzair“ pigių skrydžių bendrovės.

Anglija

Anglija tai didžiausias Didžiosios Britanijos kraštas. Čia gyvena didžioji dauguma (83 procentai) visų Didžiosios Britanijos gyventojų. Šalies plotas viršyja  130 000 kvadratinių kilometrų ir čia gyvena daugiau nei 50 milijonų gyventojų.  Gyventojų pagrindą sudaro per daugybę emigracijos bangų šalį užpludę emigrantai. Pirmieji šią šalį tyrinėjo keltai, o nuo 1985 per paskutiniąją emigracijos bangą čia pradėjo keltis emigrantai iš Rytų Europos ir Afrikos.

Anglijos gyventojai yra pamišę dėl futbolo ir alaus, nepaisant to, kad nuo 1966 metų jokių reikšmingesnių pasiekimų futbole jie neturėjo. Nepaisant to, Anglijos futbolo lyga laikoma stipriausia pasaulyje. Taip pat Anglija yra labai garsi savo muzikantais. Bene žinomiausia anglų grupė – Liverpulyje susikūrusi Beatles. Ji laikoma pačia populiariausia visų laikų pasaulio grupe.

Didžiausi Anglijos miestai:

Londonas tai yra Anglijos ir visos Didžiosios Britanijos miestas. Milžiniškas miestas, skaičiuojantis virš 7 milijonų gyventojų. Tai yra didžiausias Europos sąjungos šalių miestas. Vertinant visą Europą – Londonas savo gyventojų skaičiumi yra ketvirtas.

Londonas yra Europos finansų sostinė. Šiame mieste tiesiog verda finansinis gyvenimas. Sakoma, kad kasdien darbuotis į Londono finansines įmones ir institucijas atvyksta per 300 000 žmonių. Dar Londonas visais laikais vaidino ypatingai didelį vaidmenį Europos meno, muzikos, kultūros istorijoje.

Jeigu ieškote skrydžių į šį miestą – lėktuvų bilietai į Londoną čia.

Birmingemas yra antras pagal dydį Anglijos miestas. Jam priskiriama virš dviejų milijonų gyventojų. Šis miestas yra labai svarbus Anglijos ekonomikos vienetas. Šis miestas gana tankiai apgyvendintas, o iš jo kilo tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip Ozzy Osburnas, Led Zepelin ir kt.

Leedsas tai Anglijos didmiestis įsikūręs Anglijos šiaurėje. Jame gyvena virš keturių šimtų tūkstančių gyventojų. Mieste buvo žaidžiamos pasaulio čempionato rungtynės, o futbolo pasaulis žino ilgą istoriją turintį futbolo klubą Leeds United.