Lėktuvų bilietai į Dubliną

Lėktuvų bilietai į Dubliną yra tikrai paklausūs, kadangi čia žmonės vyksta ir pamatyti Airijos sostinę ir dirbti – turėdama sąlyginai nedidelį kiekį gyventojų, Airija sugebėjo tapti itin stipria ekonomiškai valstybe, kuri gali sau leisti pasikviesti žmones iš kitų šalių įvairių profesijų ir skirtingų įgūdžių turinčius žmones ir mokėti jiems labai patrauklius atlyginimus. Tai turbūt pagrindinė priežastis to, kad į Airiją ir konkrečiai į Dubliną yra vykdoma daugybė skrydžių.

Dubline gyvena šiek tiek daugiau nei puse milijono žmonių, o jei būti tiksliems – virš 505 000 tūkst. gyventojų. Tai yra didžiausias Airijos miestas, o kartu ir uostas. Taigi, skaičiuojant su priemiesčiais Dubline ir aplink jį galima suskaičiuoti ir 1,2 mln. gyventojų. Miestas yra ganėtinai tankiai apgyvendintas – čia viename kvadratiniame kilometre gyvena apie 4300 žmonių (palyginimui, Vilniaus apgyvendinimo tankumas yra maždaug 1400 žmonių vienam kvadratiniam kilometrui).

Deja, tačiau iš Lietuvos į Dubliną skraidina tik viena pigių skrydžių bendrovė – Ryanair, tačiau ir tai nėra mažai, kadangi norintys pasiekti Dubliną tai gali padaryti kiekvieną dieną. Kompanija Ryanair skraidina keleivius į Dubliną tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno oro uostų. Iš Vilniaus į Dubliną kompanija Ryanair skraidina antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Iš Kauno oro uosto į Dubliną kompanija Ryanair skraidina pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.