Lėktuvų bilietai į Frankfurtą

Lėktuvų bilietai į Frankfurtą yra labai paklausūs tarp lietuvių. Ir ne veltui – nemažai žmonių būtent čia pradeda kelionę iki galutinio tikslo Vokietijoje, kurioje yra tikrai didelė lietuvių bendruomenė. Vieni čia gyvena nuolatos, kiti – atvyksta darbams. Nors nemažai keliautojų traukia į Frankfurtą kaip turistai, tačiau neabejotinai didžioji dauguma jų čia vyksta darbiniais reikalais – kai kas čia darbuojasi nuolat, o kai kas užsuka tik trumpam ir vėl grįžta į Lietuvą.

Pilnas Frankfurto pavadinimas yra Frankfurtas prie Maino. Šis miestas yra penktas pagal dydį Vokietijos miestas. Jame gyvena virš 660 000 tūkstančių gyventojų, kurie nors ir gyvena tankiai, tačiau ne per tankiai, turint omenyje miesto dydį ir Vokietijos didmiesčių ekonominius pajėgumus – čia gyventojų tankis yra 2611 žmonių kvadratiniame kilometre.

Frankfurtas yra pagrindinis Vokietijos finansų centras. Čia taip pat yra įsikūrusi Europos centrinio banko būstinė. Nors tai toli gražu ne pats didžiausias Europos miestas, tačiau jis gali pasigirti antru pagal dydį oro uostu Europoje.

Iš Lietuvos Frankfurtą pasiekti yra gana lengva. Iš čia į Frankfurtą skraido tiek pigių oro skrydžių bendrovė „Ryanair“, tiek ir „Wizzair“. Tiesa, pastaroji vykdo skrydžius ne į patį Frankfurtą, o į pagalbinį Frankfurto oro uostą „Hahn“, kuris yra nutolęs nuo miesto centro apie 60 kilometrų.

Kompanija „Ryanair“ į Frankfurtą skraidina tik iš Vilniaus oro uosto. Skrydžiai vasaros metu į šį miestą yra vykdomi pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ iš Lietuvos į Frankfurto – Hahn oro uostą skrydžius vykdo antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Taigi, lėktuvų bilietai į Frankfurtą yra išties prieinami, o perkantys juos turi iš ko pasirinkti.