Lėktuvų bilietai į Italiją

Lėktuvų bilietai į ItalijąItalija – tai daugelio keliautojų svajonių šalis. Nuostabi šalies gamta, nepakartojama gamta, čia vyraujanti labai įvairialypė ir įdomi kultūra, beprotiškai didinga šios šalies kultūra – tai ir daugiau lemia faktą, kad lėktuvų bilietai į Italiją yra nepaprastai paklausūs, o keliautojas negali vadintis kelionių mylėtojų, jeigu jis nėra aplankęs šios šalies, nuostabių ir nepamirštamu, unikalių jos miestų ir miestelių.

Italija pasauliui žinoma dėl ypatingo italų temperamento, dėl nepakartojamai didingos istorijos ir daugybės išlikusių jos įrodymų – vien ko vertas Koliziejus ar Panteonas? Čia nepaprastai graži muzika ir be galo skanus maistas. Čia ypatingai gerai žaidžiamas futbolas, tačiau nepamirštamas ir krepšinis. Čia yra turtuolių pamėgtos salos ir pirkinių, bei mados džiaugsmą atnešanti madų meka. Galvodamas apie Italija sunkiai gali surasti ko ši šalis neturi ar ko jai trūksta. Galvojant apie ją – kyla vienintelė mintis – kuo greičiau ten atsidurti – išgirsti ir pajausti.

Dėl tokio šalies populiarumo – čia skraido daugybė turistų iš viso pasaulio. Lietuva tikrai nėra išimtis, todėl šią šalį galima pasiekti tiek užsakomaisiais, tiek brangesnių tiek ir pigių oro skrydžių bendrovių skrydžiais. Žinoma, mūsų nestiprios ekonomikos žmonėms patys aktualiausi yra pigių skrydžių bendrovių aviabilietai ir jų siūlomos skrydžių kryptis.

Iš Lietuvos į Italiją skrenda tiek „Wizzair“ tiek ir „Ryanair“ aviakompanijų lėktuvai. Kompanija „Wizzair“ skraidina tik iš Vilniaus. Su šia kompaniją galite pasiekti Romą ir Milaną. Tuo tarpu kompanija „Ryanair“ iš Vilniaus skraidina į Romą, Milaną ir į Barį. Ryanair keliautojams taip pat siūlo skristi į Italiją ir iš Kauno – iš šio miesto galite pasiekti Trapanį.

Kompanija „Wizzair“ į Romą skraidina du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais. Į Milaną skrydžių kur kas daugiau – čia kompanija skraidina net 5 kartus per savaitę – antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Su „Wizzair“ galite nuskristi ir į Barį. Tiesa, tik žiemos sezonu – pirmadieniais ir penktadieniais.

„Ryanair“ į Romą skraidina tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Į Milaną „Ryanair“ iš Vilniaus sezono metu skraidina penkis kartus – pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Ne sezono metu kompanija į šį miestą skraidina antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Norėdami pasiekti ne tokius urbanistinius Italijos miestus, galite rinktis iš Kauno oro uosto vykdomų skrydžių į Trapanį. Skrydžiai yra suplanuoti tik 2016 metų sezonui ir jie vyksta trečiadieniais ir sekmadieniais.