Lėktuvų bilietai į Oslą yra tikrai lietuvių ieškoma prekė, kadangi Norvegija, kuri turi ypatingai stiprią ir išvystytą ekonomiką bei ypatingai tvarią socialinę apsaugą yra visų šalių piliečių trokštama kryptis, kadangi čia galima ne tik rasti gerai apmokamą darbą, tačiau ir susikonstruoti solidžią ateitį.

Norvegija, kurios sostine yra Oslas visame pasaulyje garsėja savo galinga ekonomika. Čia žmonės už savo darbą gauna ypatingai solidų atlygį, o tai yra vienas stiprių ekonomikų indikatorių. Norvegijoje veikiančios ekonominės ir socialinės sistemos pavydį ne viena, net išsivysčiusi šalis ir Norvegijos istoriją laiko pavyzdžių savo šalies reformoms. Todėl, gyvendamas čia žmogus gali išties jaustis tvirtai, nes už jo darbą bus solidžiai atlyginta, o jis pats jausis saugiu. Tik reikia sugebėti prisitaikyti prie ypatingai šalto pačių norvegų būdo ir jų įpročių, kas ne visiems pavyksta.

Norvegijos sostinėje Osle gyvena apie 650 000 tūkstančių gyventojų. Čia yra sutelktas Norvegijos valdymas ir būtent čia sukasi Norvegijos ekonomikos variklis. Kadangi čia sutraukta daug finansinių institucijų, o miestas yra uostas, kurio pagalba vykdoma itin daug tarptautinių pervežimu, čia vyksta tikrai aktyvus ekonominis gyvenimas. Tačiau miestas nėra labai tankiai apgyvendintas. Jo tankumas yra labai panašus į Lietuvos sostinės Vilniaus, kadangi čia viename kvadratiniame kilometre gyvena 1450 žmonių, kai tuo tarpu Vilniuje apie 1400.

Pigių skrydžių bendrovė Wizzair skraidina į Oslo Sandefjordo Torpo oro uostą tris kartus per savaitę iš Vilniaus. Vasaros metu reisai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais, o žiemos sezono metu – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Kompanija Ryanair taip pat turi ką pasiūlyti keliaujantiems į Oslą. Iki šių metų vasaros sezono pabaigos (10 28) kompanija Ryanair iš Vilniaus skraidina į Oslo Rygge oro uostą pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, o vėliau (nuo 10 29) skraidins į pagrindinį Oslo Gardermoen oro uostą kiekvieną dieną.

Taigi, jeigu jūs domina lėktuvų bilietai į Oslą, su problemomis susidurti neturėtumėte. Skrydžių į šį miestą yra daug, o bilietai ypatingai pigūs.

Lėktuvų bilietai į Oslą