Lėktuvų bilietai į Paryžių

Lėktuvų bilietai į Paryžių, Europos meilės ir romantikos sostinę visuomet yra labai paklausūs, kadangi šis miestas yra tikras turistų traukos Europoje centras – čia žmonės vyksta pamatyti ne kartą rašytojų, poetų aprašyto, mylėto ir mylimo miesto arba pajausti romantiką pabėgant į šį miestą drauge su savo antrąja puse. Todėl skrydžiai čia vyksta dažnai, o turistų kiekiai čia yra įspūdingi.

Pats Paryžius yra Prancūzijos sostine ir pats didžiausias šios šalies miestas. Tai išties gigantiškas miestas, kadangi čia gyvena net virš 2,2 milijono žmonių. Įspūdingas ir šio miesto apgyvendinimo tankumas, Vilniaus tanki viršijantis kokių penkiolika kartų – Vilniaus apgyvendinimo tankumas yra maždaug 1400 žmonių kvadratiniame kilometre, tuo tarpu Paryžiuje į vieną kvadratinį kilometrą „telpa“ virš 21 tūkstančio žmonių. Tai išties įspūdingi skaičiai.

Šis miestas yra pastatytas Senos upės vingyje ir visų šalių turistų yra pamėgtas dėl milžiniško kiekio istorinių ir kultūrinių paminklų. Čia tiek daug lankytinų vietų ir miesto įžymybių, kad visoms joms išvardinti prireiks ne vieno papildomo straipsnio mūsų portale. Šį miestą visais jo gyvenimo laikotarpiai labai mėgo įvairūs menininkai – rašytojai, tapytojai, muzikantai, kino kūrėjai ir kt.

Iš Vilniaus į Paryžių ir iš Paryžiaus į Vilnių skraido abi pigių skrydžių bendroves – tiek ir Wizzair, tiek ir Ryanair. Pirmoji skraido šiuo maršrutu antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o pigių skrydžių bendrovė Ryanair iš Vilniaus vasaros sezono metu skraido net keturis kartus per savaitę trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais., o žiemos sezono metu – tris kartus – pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Deja, tačiau nei iš Kauno, nei iš Palangos pasiekti Paryžiaus kol kas galimybių nėra.

Bet kokiu atveju akivaizdu, kad lėktuvų bilietai į Paryžių yra paprastai ir lengvai pasiekiami. Maža to, jie yra pigus. Todėl, pasinaudojus tokia situacija, kiekvienas gali pamatyti šį miestą, kuriame dera ir gigantiškumas ir romantika. Nukeliavus suprasti, dėl kokių priežasčių šį miestą pamilo tiek daug menininkų, kurie čia gyveno ir kūrė, kurie ne vieną kartą kūrė apie jį.