Lėktuvų bilietai į Romą

Lėktuvų bilietai į Romą visomis į šį miestą skaidančiomis oro skrydžių bendrovėmis. Pasinaudokite paieška arba pasirinkite pigiausių bilietų į Romą pasiūlymus, jeigu skrydžio data jums nėra tokia svarbi.

Lėktuvų bilietai į Romą buvo visuomet paklausūs tarp viso pasaulio keliautojų, neišskiriant ir Lietuvių. Tai ypatingai turistų mėgstamas miestas, kuris masina milžiniškus keliautojų srautus iš viso pasaulio. Tai miestas, turintis bene didingiausią istoriją tarp Europos šalių, o gal net ir viso pasaulio. Istorija, kuri dar yra gyva šiame mieste, kurią galima ne tik pamatyti, tačiau ir pajausti tvyrančia ore. Tai nepakartojamas miestas, todėl puikiai galima suprasti, kodėl jis yra toks populiarus ir taip lankomas.

Roma yra Italijos sostinė. Tai ganėtinai didelis miestas, kuriame gyvena beveik trys milijonai žmonių, tačiau čia, skirtingai nei Paryžiuje, žmonės gyvena nesusispaudę, kadangi šio miesto gyventojų tankis yra 2,233 gyvenančių viename kvadratiniame kilometre.

Roma garsi savo istoriniais paminklais, kurių čia tiesiog pilna, tačiau didžiausia įspūdį palieka išlikę Senovės Romos statiniai tokie kaip Kolizėjus, Forumas, Panteonas ir daugybė kitų. Ne veltui šis miestas dar yra vadinamas miestu muziejumi, kuriame pamatyti ir pajausti galima daug.

Kaip jau minėta anksčiau – miestas yra ypatingai mėgstamas turistu. Jis yra trečias pagal turistų lankomumą miestas Europos Sąjungoje ir septintas pasaulyje. Tai įspūdingi pasiekimai, bet miestas to vertas, kadangi jo istorija išties yra didi.

Lietuvos turistai taip pat gali pasiekti šį miestą savarankiškai, kadangi čia skrenda abi Lietuvoje veikiančios pigių skrydžių bendrovės – tiek Ryanair, tiek ir Wizzair. Tiesa, skrydžiai į Amžinąjį miestą vyksta tik iš Vilniaus.

Kompanija Ryanair į Romos Champino oro uostą skraidina antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Kompanija Wizzair į Romą skraidina du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

Lėktuvų bilietai į Romą yra tikrai prieinami norintiems pamatyti šį miestą. O pamatyti jį tikrai vertą – vos už kelių valandų skrydžio nuo Vilniaus jūs atsidursite gyvame muziejuje, kuriame buvo kuriama visos Europos istorija ir daugelį dalykų galėsite pamatyti ir net paliesti patys. Roma yra puiki ir nuvykę ten, jūs greitai patys tuo įsitikinsite patys. Skriskite ir pajauskite Senovės Romos dvasią, kuri gyva iki šiol.