Lėktuvų bilietai į Vokietiją

Lėktuvų bilietai į VokietijąVokietija yra turi stipriausia ekonomiką Europoje, todėl visiškai nenuostabu, kad norinčių keliauti į ją – labai daug, o lėktuvų bilietai į Vokietiją yra labai paklausūs. Net nežvelgiant į itin galingą šios šalies ekonomiką – ji yra labai didelė ir joje gyvena labai daug žmonių, todėl visai nenuostabu, kad čia keliauja daugybė žmonių įvairiais reikalais – vieni jų vyksta dirbti šioje šalyje, kiti vykdo verslo susitikimus, treti lanko gimines ir artimuosius, na o treti ir atostogauja.

Iš Lietuvos į Vokietiją skraidina daug oro skrydžių bendrovių, tačiau natūralu, kad patys populiariausi yra pigių skrydžių oro bendrovių organizuojami skrydžiai. O rinktis kur skristi iš Lietuvos į Vokietija tikrai yra iš ko.

Štai iš Vilniaus į Vokietiją nuolatos kursuoja aviakampanijos „Ryanair“ lėktuvai, kurie keleivius ir jų bagažą gabena į Berlyną, Bremeną ir Frankfurtą. Keliautojai į Berlnyną gali skristi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.  Į Bremeną – trečiadieniais ir sekmadieniais, o į Frankfurtą net keturis kartus per savaitę, skirtingomis dienomis, priklausomai nuo sezono.

Pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ iš Vilniaus keleivius skraidina į Dortmundą, Frankfurtą ir Miuncheną. Keleiviai į Dortmundą yra skraidinami 3 kartus – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, skrydžiai į Frankfurtą vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o į Miuncheną 2 kartus – pirmadieniais ir penktadieniais.

Trumpai apie Vokietija. Tai šalis, apie kurią galima rašyti išties daug, todėl čia sutalpinsime tik pačią svarbiausią informaciją apie šia šalį milžinę.

Nors šalis yra didelė ir žinoma, kaip vieningos Vokietijos istorija pradėta skaičiuoti nuo 1871 metų, kuomet buvo sujungtos Vokietijos žemės. Deja, tačiau istorija mena Vokietija kaip ypač karingą šalį – iš dabartinės Vokietijos žemių kilę barbarai keldavo labai didelių problemų Romos imperijai ir pasižymėjo dideliu žiaurumu. Šalis turi ir bene didžiausią nešlovę, nes sukėlė net du pasaulinius karus.

Vokietijoje šiuo metu gyvena virš 81 milijono žmonių, kurių tik 91 procentą sudaro vokiečiai. Į šalį emigruoja labai daug žmonių, o didžiausią emigrantų dalį sudaro turkai. Šalis turi labai rimtų demografinių iššūkių, kadangi čia gimstamumas yra vienas žemiausiu, o šalis sparčiai senėja.

Šalyje vyrauja krikščionybė ir jos atmainos. Reikšmingiausią dalį gyventojų sudaro krikščionys, kurių čia yra virš 65 procentų. Nesmarkiai nuo jų atsilieka protestantai, sudarantys 32 proc. gyventojų. Kitų religijų dalis yra ženkliai mažesnė.