Wizzair lėktuvų bilietai yra vieni paklausiausių pigių skrydžių bilietų visoje Europoje.  Tik 2003 metais įsikurusi Vengrijos pigių skrydžių bendrovė metė rimtą iššūkį savo konkurentams, tokiems kaip „Ryanair“ pasiūlydama daugiau už mažiau ir papildomų oro uostų. Keleiviai greitai pamėgo keliones su šia bendrove,  todėl šie lėktuvų bilietai turi ypatingai didelę paklausą.

Wizzair siūlydama daugybę skrydžių krypčių ypatingai geromis kainomis ir papildydama savo pasiūlymus įvairiomis akcijomis, išlaiko stabilų augimą ne pirmus metus. Šiuo metu Wizzair su savo pervežamų keleivių kiekiu užima antrą vietą Europoje tarp pigių skrydžių bendrovių ir juos lenkia tik kompanija „Ryanair“, kuri savo veiklą yra pradėjusi gerokai anksčiau.

Wizzair, atsižvelgama į savo skrydžių kryptis, siūlo lėktuvų bilietus iš Vilniaus į Bilundą, Atėnus, Kutaisį, Reikjaviką, Barį, Milaną, Romą, Tel Avivą, Larnaką, Gdanską, Varšuvą, Agadirą, Oslą, Eindhoveną, Nicą, Paryžių, Barseloną, Goteborgą, Stokholmą, Kievą, Lvovą, Belfastą, Donkasterį, Londoną ir Dortmundą. Norintys keliauti iš Kauno gali skristi į Bergeną, Olesundą, Stavangerį, Eindhoveną, Turku ir Londoną.

PIGIAUSI LĖKTUVŲ BILIETAI POPULIARIAUSIOMIS KRYPTIMIS