Lietuvos keliautojai ir jų elgesys nuskambėjo ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje, kadangi jie skrydžio iš Paryžiaus metu sugebėjo susimušti tarpusavyje. Kaip informavo policija ir žiniasklaida, pirmiausiai kilo žodinis konfliktas, kuris vėliau peraugo į smūgius. Visgi didesnės grėsmės skrydžio saugumui nekilo, kadangi į konfliktą greitai įsikišo ir jį nutraukė kiti lėktuvu skridę keleiviai.

Kol kas nėra aiškios konflikto priežastys ir tik galima numanyti, kad keleivius taip elgtis paskatino nesaikingas alkoholio vartojamas. Kaip pranešė cituojami liudininkai, vienas iš keleivių buvo ypatingai neadekvatus – kabinėjosi prie keleivių, net mėgino išlipti iš skrendančio lėktuvo, o galiausiai susiginčijo su kitu taip pat, panašu, kad alkoholio nemažai privartojusiu piliečiu.

Keleiviams sutramdžius peštukus, vietoje bagažo atsiėmimo šių jau laukė policija, kuriai abi konflikto pusės pareiškė dar ir turinčios pretenzijų viena kitai. Kokios nuobaudos bus skirtos gėdos tiek sau, tiek kitiems keleiviams pridariusiems peštukams kol kas nėra aišku, tačiau greičiausiai jie bus nubausti už neblaivių pasirodymą viešoje vietoje ir chuliganizmą.