Lietuvos oro uostai gali pasidžiaugti tikrai sėkmingą vasarą. Per šią vasarą keleivių srautai ir toliau augo ir pasiekė didžiausią pervežtų keleivių skaičių per visą istoriją. Pasak oro uostų atstovų, augo ne tik krypčių kiekis, bet ir penktadaliu, lyginant su pernai metais, išaugo keleivių skaičius.

Keleivių srautas tolygiai augo visą sezoną, o daugiausiai keleivių skrido paskutinį vasaros mėnesį. Lyginant su praėjusiais metais, keleivių buvo perskraidinta net 21 proc. arba 700 tūkstančių keleivių nei pernai metais. Tiesa, oro uostai nepabrėžia to fakto, kad praėjusiais metais tuo pačiu metu vyko Vilniaus oro uosto pakilimo tako rekonstrukcija ir Vilniaus oro uostas keleivių nepriėmė. Oro uostai skaičiuoja, kad pasibaigiant vasarai, buvo pervežta apie 4 milijonus keleivių.

Kaip ir galima buvo tikėtis, geriausius rezultatus rodo Vilniaus oro uostas, kurio keleivių srautas viršijo 920 tūkst. Keleivių, antras pagal srautus Kauno oro uostas patyrė keleivių sumažėjimą, kuris siekė 27 procentus. Tai taip pat sietina su tuo, kad Lietuvos oro uostai lygina keleivių srautus su praėjusiais metais, o dalis skrydžių, rekonstruojant Vilniaus oro uostą praėjusią vasarą buvo nukreipta į Kauną.

Lietuvos oro uostai džiaugiasi ne tik išaugusio keleivių skaičiumi, kurie skrenda su užsakomaisiais skrydžiais, bet ir dvylika naujų ir strategiškai labai svarbių skrydžių krypčių.