Pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ nenustoja stebinusi. Valstybėms lėtai atsiveriant ši kompanija nelaukia ir vis pristato naujus ir įspūdingus maršrutus. Ne išimtis ir keliautojai iš Lietuvos, kuriems „Wizzair“ pasiūlė dar vieną puikią atostogų kryptį – Santorinį.

Keleiviai iš Lietuvos, o ir kitų šalių Santorinį galės pasiekti iš Vilniaus oro uosto du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais. Bilietų kainos prasidės nuo 39.99, o lėktuvai tarp Lietuvos ir šios Graikijai priklausančios salos skraidys iki rudens.

Nuo pandemijos pradžios pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ smarkiai padidino savo lėktuvų higienos priežiūrą ir šiuo metu siekiant apsaugoti keleivius nuo viruso grėsmių yra taikomi ypatingai aukšti saugumo standartai. Lėktuvuose šiuo metu naudojami ypatingai aukštų standartų HEPA filtrai, o lėktuvai dezinfekuojami ne tik po kiekvieno skrydžio, tačiau specialia technologija dezinfekuojami ir visą naktį. Lėktuvo įgula nuolat dėvi kaukes ir kitas apsaugines priemones. Todėl užsikrėsti virusu lėktuvuose galimybė sumažinama maksimaliai.

Apie Santorinį

Santorinis yra Graikijai priklausanti sala Egėjo jūroje. Sala yra vulkaninės kilmės ir jos plotas yra vos 73 kvadratiniai kilometrai. Saloje gyvena vos šiek tiek virš 13 tūkstančiu žmonių, o tai yra net daugiau nei gyvena Rokiškyje ar Druskininkuose.

Apie šią salą žino faktiškai kiekvienas, kadangi daugelis žmonių, kurie įsivaizduoja Graikiją su jos baltais nameliais mėlynomis langinėmis dažniausiai, net patys to nežinodami, galvoja būtent apie Santorinį, kurio namelių nuotraukos yra dažniausiai naudojamos norint pristatyti tradicinę graikų architektūrą.

Santorinis žavi keliautojus ne tik savo baltais nameliais, bet ir puikiais kraštovaizdžiais. Čia vienoje vietoje dera ir uolienos ir žaluma ir ypatingai žydras jūros vanduo.