Pigių sąnaudų bendrovė „Ryanair“ ir toliau lepina Lietuvos keliautojus naujomis kryptimis. Šį kartą kompanija pranešė greitu metu atidarysianti naują maršrutą tarp Kauno ir Kroatijos Zadaro miesto. Tai itin puiki naujiena, kadangi į šį regioną ir konkrečiai į Kroatiją lietuviams nuvykti buvo išties brangu ir sudėtinga. Daugiausiai kelionės į šią šalį vykdavo autobusu ir kainavo tikrai nepigiai. Po „Ryanair“ sprendimo lietuviai galės pažymėti dar vieną tašką aplankytų šalių sąraše ir tai padaryti išties pigiai.

„Ryanair“ planuoja į Zadarą skraidyti vasaros sezono metu. Tai reiškia, kad lėktuvai į Kroatiją iš Kauno skris nuo kovo iki spalio. Planuojama, kad skrydžiai vyks du kartus per savaitę. Zadaras yra puikus, istorinis miestas, kuriame daugybė istorinių paminklų ir kultūrinių vertybių, o oras tikrai šiltas – vasaros mėnesiais čia temperatūra vidutiniškai siekia apie 27 laipsnius.

Bendrovė „Ryanair“ tai Airijos pigių skrydžių bendrovė, kuri per metus perveža apie 150 milijonų keleivių. Tai pati didžiausia skrydžių bendrovė Europoje. Visgi, norėdami gauti pačius geriausius pasiūlymus, jūs turėtumėte savo kelionę planuoti iš anksto ir bilietus pirkti kaip įmanoma anksčiau.