Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ pranešė atnaujinanti veiklą Vilniaus oro uoste. Maža to, šios pigių skrydžių bendrovės planuose dar daugiau skrydžių populiariomis kryptimis už ypatingai gerą kainą. Kompanija planuoja net penkias naujas kryptis, o bilietų kainos jomis prasidės nuo 19.99 eur.

“Wizzair” iš Vilniaus skris net penkiomis lietuviams ypatingai svarbiomis kryptimis. Su naujausiais kompanijos turimais lėktuvais „Airbus 321ceo” iš Vilniaus bus galima pasiekti Birminhemą, Liverpulį, Hamburgą, Stokholmą ir Trodenheimą. Kompanija teigia, kad su šiomis ir kitomis papildomomis kryptimis, Wizzair pervežamų keleivių iš Vilniaus skaičius  padidės dar 450 000 keleivių per metus. Šiuo metu „WizzAir“ siūlo 24 maršrutus iš Vilniaus į 14 šalių.

Prasidėjus COVID-19 pandemijai, pigių skrydžių bendrovė smarkiai modernizavo savo higienos reikalavimus. Lėktuvai nuolat yra dezinfekuojami, o lėktuvuose naudojami itin efektyvūs HEPA filtrai. Kelionės metu įgulų nariai privaro dėvėti pirštines ir kaukes, todėl skrydžiai yra saugus kaip įmanoma tokiais neramiais laikais.