Pigu skrydžiai

Sveiki atvykę į portalą Pigu skrydžiai! Portalą, kuriame galėsite labai lengvai rasti jus dominančios krypties skrydžio pasiūlymą, lengvai ir pigiai užsisakyti reikiamo skrydžio bilietus ir gauti kvalifikuotą pagalbą visais su jūsų skrydžiu susijusiais klausimais!

Kodėl Pigu Skrydžiai?Mažas administracinis mokestis

Visose skrydžių svetainėse jūs vienaip ar kitaip turite susimokėti administracinį mokestį už jums teikiamą paslaugą. Taip yra todėl, kad šių svetainių savininkai, norėdami pasiūlyti bei plėtoti jums teikiamą paslaugą, turi ne tik padengti sistemos vystymo, priežiūros išlaidas bet ir mokėti atlyginimus darbuotojams, kurie kasdien yra pasirengę savo žinias ir patirtį panaudoti tam, kad jūsų planai virstu sklandžia realybe.  Mes didžiuojamės galėdami jums vieną mažiausių, o gal ir mažiausią administracinį mokestį rinkoje. Būtent todėl portalą pagrįstai pavadinome Pigu skrydžiai!

Puiki kokybė už mažą kainą

Daugelis žmonių mano, kad maža kaina lemia žemą prekių ar paslaugų kokybę. Su tuo dažnu atveju ginčytis sunku, tačiau tik ne čia. Tik ne portale Pigu skrydžiai, kadangi čia už išties mažą kainą jūs gaunate pilną, profesionalų agentūrinį aptarnavimą, o tai reiškia, kad kilus net menkiausiems nesklandumams, jie bus sprendžiami itin greitai ir profesionaliai, nepaisant mažų skrydžių kainų.

Didelis svetainės funkcionalumas

Nepaisant mažų kainų, mūsų svetainėje jūs gausite visas jums reikiamas paslaugas. Pas mus, pasinaudoję lengva ir patogia paieška jūs galėsite ieškoti skrydžių visomis reikiamomis kryptimis ir jums patogiais laiko intervalais.

Nežinote kada norite skristi arba skristi galite bet kada? Puiku! Pasinaudokite mūsų pigiųjų skrydžių atrankos funkciją – pasirinkę šalį ar miestą bei tam tikra laiko intervalą, kuris gali siekti nuo kelių dienų iki vienerių metų, jūs rasite pačius pigiausius skrydžių pasiūlymus jums reikiama kryptimi iš visų galimų kompanijų.

Norite skristi jums patogiomis datomis ir jums patogiu laiku? Mes turime puikių pasiūlymų jums! Jums ieškant skrydžio mes pateikiame ne tik „Ryanair“, „Wizzair“, „Lufhansa“ ir kitų kompanijų skrydžius, bet ir kombinuojame juos tarpusavyje tam, kad jūs ne tik pasiektumėte savo kelionės tikslą, bet tai padarytumėte ir jums tinkamu laiku. Štai dėl šios funkcijos mes galime jums pasiūlyti maršrutus, kurie sudaryti iš Ryanair, Wizzair ir kitų kompanijų jungiamųjų skrydžių arba skrydžių, kuriuose vykstate su viena skrydžių bendrove, o grįžtate su kita. Tai labai patogu.

Paslaugos įmonėms

Pirmiausia, įmonės, kurioms reikia didelio kiekio bilietų (nuo 10 vietų) gali kreiptis į mus dėl specialių sąlygų ir kainų. Antra, ieškant ir perkant bilietus iš oro skrydžių bendrovių jūs tikrai negausite sąskaitų faktūrų, o mes, esant reikalui visuomet jas išrašome. Tai labai greita ir labai patogu.

Tai tik keli iš mūsų privalumų, kuriais galite pasinaudoti ir jūs. Kokia prasmė leisti pinigus ir mokėti brangiau, jeigu jūs galite gauti geresnę kokybę už mažesnę kainą? Viskas ką jums reikia padaryti – tiesiog išsirinkti skrydį, apmokėti pasirinkto skrydžio bilietus ir laukti artėjančio nepakartojamo nuotykio.