Wizzair skrydžiai yra antri pagal populiarumą tarp lietuvių keliautojų. Ši kompanija ne tik skraidina keliautojus greitai ir pigiai, tačiau ir siūlo daugybę maršrutų tarp Europos šalių ir miestų. Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl šios kompanijos lėktuvų bilietai yra tokie populiarūs ir taip smarkiai perkami ne tik mūsų tautiečių, bet ir visos Europos gyventojų.

Kompanija Wizzair buvo įkurta vos prieš trylika metų Vengrijoje. Kompanijos augimo mąstai yra išties įspūdingi – pirmam lėktuvui pakilus 2004 metais, šiandien kompanija jau turi daugybę Airbus orlaivių ir šiuo metu yra užsakę papildomus 110 orlaivių. Šiais lėktuvais kompanija Wizzair skraidina tarp 420 maršrutų iš 25 turimų bazių regione.

O keliaujantiems lietuviams ši pigių skrydžių bendrovė taip pat turi ką pasiūlyti – Wizzair vykdo skrydžius iš ir į tris Lietuvos oro uostus – Vilniaus, Kauno ir Palangos. Iš šių oro uostų keleiviai yra skraidinami į keturiolika šalių, dvidešimt penkiais maršrutais.

Žemiau pateikiame informacija apie kompanijos Wizzair vykdomus skrydžius iš Lietuvos oro uostų

 

Skrydžių bendrovė „Wizzair“ siūlo ypatingai didelį pigių skrydžių maršrutų pasirinkimą Europoje ir šalia jos. Keleiviai, naudodamiesi šios pigių sąnaudų skrydžių bendrovės paslaugomis gali iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ar Varšuvos pasiekti praktiškai visus svarbiausius Europos miestus. Iš Vilniaus, Kauno, Palangos jūs galite pasiekti ne tik Londoną ar Oslą, tačiau daugybę ir kitų miestų ir net tokias šiltas šalis kaip Izraelis, Marokas, Kipras ir kt.

Žemiau Jums pateikiame pigiausių skrydžių pasiūlymus. Jeigu ieškote konkretaus skrydžio, konkrečia data – pasirinkite savo kryptį paieškos formoje, kadangi čia mes pateikiame pigiausius variantus į vieną pusę.

Pigiausi „Wizzair“ skrydžiai iš Vilniaus į Londoną:

[flights from=”VNO” to=”LON” num=”15″ round_trip=”1”]

Pigiausi skrydžiai iš Kauno į Londoną:

[flights from=”KUN” to=”LON” num=”15″ round_trip=”1”]

Pigiausi skrydžiai iš Palangos į Londoną:

[flights from=”PLQ” to=”LON” num=”15″ round_trip=”1”]

Pigiausi skrydžiai iš Rygos į Londoną:

[flights from=”RIX” to=”LON” num=”15″ round_trip=”1”]

Pigiausi skrydžiai iš Varšuvos į Londoną:

[flights from=”WAW” to=”LON” num=”15″ round_trip=”1”]