WIZZAIR SKRYDŽIAI IŠ KAUNO

Kaunas yra antras pagal dydį miestas Lietuvoje, o pigių sąnaudų bendrovė Wizzair yra antra pagal skrydžių ir pervežamų keleivių skaičių iš Lietuvos. Šis junginys yra tikrai stiprus, štai kodėl Wizzair pigūs skrydžiai iš Kauno yra labai populiarūs tarp keliaujančių. Pirmiausia, Kaunas yra ypatingai strategiškai geroje vietoje, kurią nėra sudėtinga pasiekti keliautojams iš visos Lietuvos. Antra, Wizzair siūlo pakankamą kiekį skrydžių iš Kauno, kurie yra tikrai aktualūs norintiems skristi dirbti ar poilsiauti. Tai pagrindinės priežastys, kodėl iš Kauno oro uosto kyla tiek daug pilnų skrydžių įvairiomis kryptimis.

Skrendant su pigių skrydžių bendrovėmis galima sutaupyti nemažai pinigų. Dar daugiau galima sutaupyti, kuomet skrydžiai vyksta ne iš pačių pagrindinių oro uostų. O Kaunas kaip tik toks ir yra – jis nėra perkrautas kaip Vilniaus, tačiau pakankamai didelis, kad iš jo vyktų daug skrydžių. Visgi, norint tikrai sutaupyti, būtina savo kelionę planuoti iš anksto. Su pigiomis bendrovėmis yra taip – kuo anksčiau įsigysite bilietus, tuo daugiau ir sutaupysite.

Žemiau jūs rasite Wizzair skrydžių tvarkaraštį, kuriame rasite visus šios kompanijos vykdomus skrydžius su skrydžių datomis ir laikais. Labai tikimės, kad šis Wizzair skrydžių iš Kauno tvarkaraštis jums pravers planuojant kelionę ir taupant pinigus.

Kaunas – Turku skrydžiai yra vykdomi antradieniais (11:25) ir šeštadieniais (11:25)

Kaunas – Eindhovenas skrydžiai yra vykdomi pirmadieniais (13:15) ir penktadieniais (13:10)

Kaunas – Alesundas skrydžiai yra vykdomi pirmadieniais (20:35) ir penktadieniais (20:35)

Kaunas – Bergenas skrydžiai yra vykdomi pirmadieniais (15:05) ir penktadieniais (15:05)

Kaunas – Stavangeris skrydžiai yra vykdomi antradieniais (11:55) ir šeštadieniais (11:55)

Kaunas – Londono Lutono skrydžiai yra vykdomi pirmadieniais (10:45, 19:00), antradieniais (11:05), trečiadieniais (20:10), ketvirtadieniais (19:55), penktadieniais (10:45, 19:25), šeštadieniais (10:45), Sekmadieniais (10:45, 19:25)