Wizzair bilietai

wizzair bilietaiWizzair bilietai yra antri pagal populiarumą tarp Lietuvos gyventojų, kadangi ši pigių skrydžių kompanija skraidina lietuvius ir kitų šalių gyventojus iš ir į daugybę miestų. Kompanija viso turi bazes 25 šalyse ir skraido 420 maršrutų visoje Europoje. Tai tikrai įspūdingi skaičiai, ypač turint omenyje tai, kad ši pigių skrydžių bendrovė buvo įkurta tik 2004 metais.

Nors populiariausia tarp lietuvių vis dar yra Airijos bendrovė „Ryanair“, tačiau „Wizzair“ nesmarkiai nuo jos atsilieka. Kiekviena šių kompanijų turi savo pliusų ir savų minusų, tačiau „Wizzair“ išsiskiria keliais, ganėtinai svarbiais aspektais. Pirmiausia, ši kompanija skraidina ne į nutolusius, o beveik visada į pagrindinius Europos miestų oro uostus. Ir tai yra ganėtinai didelis pranašumas, kadangi leidžia keliautojams sutaupyti nemažai išlaidų vykstant iš pagalbinių oro uostų. Taip pat „Wizzair“ savo keleiviams suteikia ir šiek tiek didesnį patogumą, bei estetiką savo orlaiviuose.

Savo maršrutų pasiūla Lietuvoje, „Wizzair“ beveik neatsilieka nuo „Ryanair“ ir taip pat, kaip ir Airijos bendrovė, savo keleivius skraidina iš ir į Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus. Tai leidžia keleiviams pradėti ar baigti savo keliones patogiausiuose taškuose.

Wizzair bilietai

Wizzair bilietai arba įlaipinimo kortelės (boarding pass) yra keleiviui paruošiamos tada, kada jis įvykdo keleivių registraciją internetu. Jeigu bilietai yra perkami iš kitų svetainių, tuomet, jeigu keleivių duomenys suvesti teisingai, belieka laukti įlaipinimo kortelių, kurios būna atsiunčiamos maždaug savaitė prieš skrydį į vartotojo nurodytą elektroninį paštą. Jeigu bilietai yra perkami iš pačios kompanijos, keleivis, gavęs informaciją iš kompanijos, registraciją į skrydį privalo atlikti pats.

Gavęs įlaipinimo korteles keliautojas privalo jas atsispausdinti. Tik atspausdinti Wizzair bilietai leis jums skristi reisu į kurį turite bilietus. Tiesa, kai kuriuose oro uostuose taikoma taisyklė, kad bilietas yra spausdinamas pačiame oro uoste. Tokiu atveju apie tai keleivis gauna informaciją. Visais kitais atvejais, neturintis atspausdinto bilieto keleivis turi sumokėti nemažą mokestį už jo spausdinimą oro uoste. Todėl, prieš vykdami į oro uostą būtinai pasirūpinkite, kad sus savimi turėtumėte spausdintą įlaipinimo kortelės variantą.

Wizzair bilietų grąžinimas

Kompanija Wizzair yra pigių oro skrydžių bendrovė, todėl Wizzair bilietai įprastu atveju negali būti grąžinami. Tai reiškia, kad pasikeitus jūsų planams, norams ir pan. sugrąžinti bilietų ir atgauti sumokėtų pinigų jūs negalėsite. Išimtys yra taikomos tik esant ypatingoms aplinkybėms, tokioms kaip rimta keleivio liga, paties keleivio ar jo šeimos nario mirtis. Todėl, pirkdami lėktuvo bilietą, būkite tikri dėl savo galimybių skristi.

Wizzair taip pat taiko pavardės, maršruto keitimo paslaugą, tačiau jos yra mokamos ir ganėtinai brangios. Todėl pirkdami būkite atidūs ir nepadarykite klaidų. Taip sutaupysite ne tik nervų, tačiau ir pinigų.

Wizzair bilietai pigiau

Airijos kompanija Wizzair yra laikoma pigių skrydžių bendrove, todėl čia bilietai yra pakankamai pigus. Jų kaina priklauso nuo likusių vietų lėktuve ir tik perkant bilietus iki skrydžio likus nedaug laiko, teks mokėti ganėtinai brangiai. Kitais atvejais kompanijos siūlomi bilietai yra pigus.

Pagrindinis būdas įsigyti wizzair bilietus pigiau yra juos pirkti iš anksto. Bilietai į Wizzair skrydžius yra pradedami pardavinėti likus pusei metų iki numatyto skrydžio. Taigi, jeigu norite gauti pigiausią kainą į tam tikrą reisą, pirkite bilietus iš anksto.

Antras būdas sutaupyti įsigyjant šiuos bilietus yra „medžioti“ akcijas. Kartas nuo karto kompanija „Wizzair“ paskelbia akcijas, kurių metu leidžia įsigyti bilietus gerokai pigiau. Akcijos būna įvairios, kaip ir nuolaidos. Kartais nuolaidos siekia net pusę bilieto vertės, tačiau jos išties yra gana retos. Dažniau, bet irgi ganėtinai retai, kompanija parduoda bilietus su 20 procentų nuolaida. Bet kokiu atveju, nuolaidas medžioti reikia atsargiai, kadangi belaukiant nuolaidos į norimą skrydį gali tiesiog nelikti bilietų.

Jeigu nenorite rūpintis ivariais formalumais ir perkate iš kompanijų, kurios pardavinėja Wizzair bilietus ieškokite pigesnio administravimo mokesčio. Dažniausiai tokios paslaugos kainuoja apie dešimt eurų, tačiau, gerai paieškoję galite sutaupyti ir po tris eurus nuo vieno bilieto.