WIZZAIR SKRYDŽIŲ PAIEŠKA

LENGVA IR PATOGI PAIEŠKA

GEROS KAINOS

PATOGUS ATSISKAITYMAS
PAGALBA LIETUVIŲ KALBA

PIGIAUSI WIZZAIR SKRYDŽIAI

Kompanija Wizzair buvo įkurta 2003 metais šešių profesionalų, kurie savo srityse pasiekė puikių rezultatų. Po kelių mėnesių intensyvaus darbo į dangų pakilo pirmasis „Wizzair“ kompanijos lėktuvas. Jis pakilo iš Lenkijos, Katovicų miesto.

Įmonės vizija yra pasiūlyti greitus ir patogius skrydžius Europoje už kuo labiau prieinama kainą. Kompanija yra orientuota į vertę orientuota oro linijų bendrovė, kurios tikslas skrydžius padaryti prieinamus Vidurio ir Rytų Europos gyventojams. Kadangi kompanija orientuojasi į vertę, kompanijos lėktuvuose nėra naudojami įprastiniai bilietai, o lėktuvai leidžiasi ir kyla ne pačiose didžiausiuose, o tuose, kurie gali priimti orlaivius už tinkamą kainą oro uostose. Tai leidžia užtikrinti kompanijai galimybę pasiūlyti savo keleiviams pigesnius bilietus.

Nepaisant mažų kainų, oro skrydžių bendrovė Wizzair išlaiko ypatingai aukštus saugumo reikalavimus. Kompanija turi milžinišką lėktuvų laivyną, kurį sudaro naujausi kompanijos „Airbus“ orlaiviai. Didžiąją dalį laivyno sudaro „Airbus 320“, tačiau kompanija nuolatos savo parką papildo naujomis orlaivių modifikacijomis, tokiomis kaip „ceo“, „neo“ ir kt. Orlaivius nuolatos tikrina geriausių kompanijų, tokių kaip „Lufhansa Technik“ specialistai, o orlaivių pilotai mokosi ir treniruojasi pažangiausiose tokių mokymų centruose.

Kompanijos orlaiviai yra aprūpinti ergonomiškai bet patogiai išdėstytomis sėdynėmis, aptrauktomis oda, o orlaivių interjerą kūrė geriausi savo srities specialistai. Taigi, nepaisant mažų kainų su šia kompanija skrisite pigiai, saugiai ir patogiai.