NAUDINGA INFORMACIJA KELIAUTOJAMS

Drąsa pandemijos metu: „Airbaltic“ steigia atstovybę Lietuvoje

Drąsa pandemijos metu: „Airbaltic“ steigia atstovybę Lietuvoje

Pigių skrydžių bendrovė „Airbaltic“ paskelbė steigianti padalinį Lietuvoje. Tokio padalinio steigimas Lietuvoje gali reikšti tai, kad ateityje daugės latvių pigių skrydžių bendrovės skrydžių iš Lietuvos. „Airbaltic“ praneša žiniasklaidai, kad planuoja iš Lietuvos...

Kompanija „Ryanair“ neskraidys, jei bus didinami reikalavimai

Kompanija „Ryanair“ neskraidys, jei bus didinami reikalavimai

Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vadovas pareiškė, kad kompanija nesirengia vykdyti skrydžių su papildomais reikalavimais avialinijoms. Taip pigių skrydžių bendrovės vadovas sureagavo į vis dažniau pasigirstančius teiginius apie būtinus pokyčius aviacijoje,...

Klientam grąžinimai nebus atliekami iki karantino pabaigos

Klientam grąžinimai nebus atliekami iki karantino pabaigos

Airijos pigių skrydžių bendrovė pakeitė anksčiau planuotą pinigų grąžinimo už neįvykusius skrydžius politiką. Pinigai  nebus grąžinami klientams iki pat to momento, kol kompanijai nebus leista vykdyti jos veiklą. Klientams, kuriems skrydžiai buvo atšaukti yra siūlomi...

Lietuvoje karantinas tęsis bent jau iki gegužės 11

Lietuvoje karantinas tęsis bent jau iki gegužės 11

Lietuvos vyriausybė pranešė, kad karantinas Lietuvoje bus tęsiamas bent jau iki gegužės 11 dienos. Tai reiškia, kad jokie skrydžiai nei į Lietuvą, nei iš Lietuvos iki tos datos nevyks, todėl neverta planuoti ir jokių kelionių lėktuvu, nes jie paprasčiausiai...

DĖMESIO: WizzairBilietai.lt yra bilietų paieškos ir rezervacijos sistema. WizzairBilietai.lt nėra oro skrydžių bendrovės “Wizzair Hungary kft.” ar kitų kompanijų atstovai Lietuvoje. Svetainėje veikia tik bilietų paieškos ir rezervacijos sistema, kuria administruoja įmonė “Interneto profesionalai” ir kuri neturi nieko bendro su Wizzair skrydžių bendrove (ir kitomis bendrovėmis, kurių bilietais yra prekiaujama) ir/ar jos valdomais prekių ženklais. Ieškantys skrydžių bendrovės teikiamų/parduodamų paslaugų turi kreiptis tiesiogiai į oficialią skrydžių bendrovės svetainę Wizzair.com.

NAUDINGOS NUORODOS IR INFORMACIJA

Wizzair skrydžiai iš Vilniaus
Wizzair skrydžiai iš Kauno
Wizzair skrydžiai iš Palangos
Wizzair skrydžiai iš Rygos
Wizzair skrydžiai iš Varšuvos

Skrydžiai į Londoną
Skrydžiai į Kopenhagą
Skrydžiai į Oslą
Skrydžiai į Milaną
Skrydžiai į Paryžių

Wizzairbilietai.lt svetainė yra sukurta žmonėms, kurie ieško geriausių skrydžių pasiūlymų su kompanijos Wizzair ir kitų kompanijų organizuojamais skrydžiais. Mūsų svetainėje yra pateikiami visų šių kompanijų organizuojami skrydžiai, o taip pat mes pateikiame ir jungtis tarp tos pačios ar kelių skirtingų kompanijų, kuriomis pasinaudoję jūs galite pasiekti net tolimus taškus itin pigiai.

Pateikiami ne tik Wizzair skrydžiai bet ir kitų kompanijų organizuojami maršrutai padės ne tik sutaupyti pinigų, tačiau ir planuoti kelionę lanksčiai, t.y. jūs galite pasiekti ne tik tolimesnius taškus, tačiau ir artimesniais taškais keliauti lanksčiau. Skriskite su Wizzair – grįžkite su Ryanair, mes siūlome ir tokias galimybes, kurios itin palankios žmonėms, turintiems itin griežtą tvarkaraštį ir turintiems labai tikslias datas, kada turi pasiekti vieną ar kitą kelionės tašką.

Mūsų pateikiamas Wizzair tvarkaraštis leis jums lengvai pasirinkti iš daugybės krypčių ir galimybių. Jūs savo darbinę ar atostogų kelionę galėsite planuoti itin lanksčiai ir patogiai.

Mūsų sistemoje jūsų laukia ne tik Wizzair skrydžiai iš Vilniaus ar Wizzair skrydžiai iš Kauno, tačiau daugybė šios kompanijos skrydžių ir iš kitų šalių bei miestų. Jums tereikia žinoti kur norite atsidurti ir mes padėsime jums pasiekti reikiamą tašką.

Naudodamiesi mūsų labai aiškia ir paprasta skrydžių paieškos sistema, jūs ne tik lengvai rasite reikalingą skrydį, tačiau jį galėsite rezervuoti labai lengvai ir patogiai. Maža to, mes siūlome daugybę jums patogių atsiskaitymo būdų. Taigi, naudojantis mūsų svetaine skrydžių rezervacija tampa vienu malonumu.