Pastaruoju metu sulaukiame daug užklausų iš savo klientų apie galimybę atšaukti bilietus ir susigrąžinti pinigus dėl koronaviruso. Ryšiumi su tuo informuojame šiame įraše pateikiame visą informaciją dėl bilietų, susijusia su šiuo po Europą pradėjusiu plisti virusu.

Bilietų atšaukimo, pinigų grąžinimo sąlygas numato oro vežėjo taisyklės. Wizzair, o ir kitų pigių skrydžių bendrovių taisyklės numato tik kelias priežastis, norint atšaukti bilietus ir susigrąžinti pilną bilieto kainą – tai yra keleivio ar jo artimo šeimos nario mirtis arba diagnozuota liga. Tai reiškia, kad sudėtingos ar ekstremalios situacijos yra priskirtinos prie nenugalimos jėgos aplinkybių, o esant šioms aplinkybėms, nėra pagrindo kažkokioms išimtims. Vadinasi, dėl koronaviruso, jei kompanijos nekeis pozicijos – bilietai negali būti atšaukti, o pinigai grąžinti.

Keleiviai, kurie nutaria saugotis labiau ir nenori vykti, turi dvi galimybes (galioja tik Wizzair vežėjo skrydžiams):

Paprasčiausiai neskristi – tuomet nieko papildomai daryti nereikia.

Atšaukinėti rezervaciją mokamai – kompanija „Wizzair“ taiko taisyklę, kuomet likus daugiau nei 14 dienų iki skrydžio, galima sumokėti 60 eurų mokestį arba jei iki skrydžio liko mažiau nei 14 dienų 80 eurų mokestį ir atgauti už bilietus sumokėtą likutį. Naudojantis pastarąja opcija reikia turėti omenyje, kad mokestis skaičiuojamas vienai krypčiai, vienam keleiviui. T.y. jeigu jūs turite skrydį pirmyn-atgal, vadinasi, jūsų mokestis bus ne 60 ar 80 eurai, o atitinkamai 120 arba 160 eurai. Jeigu keliaujate ne vienas – 240 ir 320 eurų. Tuomet atšaukimo suma yra atimama iš bilieto kainos ir grąžinamas likutis už bilietą. Jei atšaukimo suma viršyja sumokėtą sumą – jums jokia suma nėra grąžinama.