Pigių skrydžių bendrovė “Wizzair” turi puikių žinių slidinėjimo entuziastams – nuo 2017 metų sausio kompanija pradės skraidyti į vieną artimiausių slidinėjimo kurortų Grenobilį. Grenobilis slidinėtojų pamėgtas dėl gana gero pasiekiamumo ir kalnų tinkamumo slidinėjimo malonumams.

Pirmas skrydis į šį kurortą vyks 2017 metų sausio 4 dieną, o skrydžiai vyks vieną kartą per savaitę – šeštadieniais. Bilietus įsigyti galite jau dabar, o skrydžių į slidinėjimo miestą kainos prasideda nuo 25 eurų.

„Džiaugiamės galėdami paskelbti apie dar vieno patrauklaus maršruto startą iš Vilniaus. Grenoblis – tai jau ketvirta kryptis, kuria mes papildome nuolat augantį skrydžių tinklą iš Lietuvos šiais metais, – sakė „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘as. – Esame įsitikinę, kad visi žiemos sporto mėgėjai su malonumu lankys „Alpių sostinę“, naudodamiesi mažų sąnaudų skrydžiais, o mūsų įgula su nekantrumu lauks naujojo maršruto keleivių.“

Grenobilis tai pietryčių Prancūzijoje esantis miestas, kurį supa slidinėjimo entuziastų pamėgti Alpių kalnai. Miestas ypatingai pagyvėja žiemos metu, kuomet jį okupuoja žiemos sporto mylėtojai.