Pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ praneša, kad negali likti abejingą visą Europą apėmusioms futbolo aistroms, todėl nuo šiol, viso Europos futbolo čempionato metu pranešinės apie varžybų rezultatus savo keleiviams skrydžių metu. Kompanija praneša, kad keleiviai apie rezultato pasikeitimus bus informuojami po pirmojo varžybų kėlinio ir rungtynėms pasibaigus.

Kompanija praneša, kad rezultatai jos klientus pasieks net esant 11.5 kilometrų aukštyje. Šią informaciją bus perduodama iš Budapešte esančio skrydžių operacijų centro ir pasieks lėktuvą, nepriklausomai nuo to, kokiame aukštyje jis tuo metu skris.

Kadangi ne visi keleiviai nori žinoti rezultatus, kadangi nori pamatyti varžybų pakartojimą ir išlaikyti intrigą, „Wizzair“ informuoja, kad šie keleiviai galės apsisaugoti nuo per ankstyvų žinių. Prieš kurį laiką prieš rezultatų paskelbimą nuskambės specialus informacinis signalas, kuris įspės keleivius, kad už tam tikro laiko bus skelbiami vykstančių rungtynių rezultatas.

Wizzair vykdo skrydžius į 19 valstybių, kurios dalyvauja šių metu Europos futbolo čempionate. Taip pat kompanija yra oficiali Vengrijos rinktinės partnerė ir skraidina savo rinktinę į šį čempionatą.