WIZZAIR SKRYDŽIAI

LENGVA PAIEŠKA
GEROS KAINOS
PAPRASTAS APMOKĖJIMAS
PAGALBA LIETUVIŲ KALBA

PIGIAUSI WIZZAIR SKRYDŽIAI

Kompanija Wizzair siūlo vienas geriausių kainų rinkoje. Dėl šios priežasties Wizzair skrydžiai yra vieni populiariausių Europoje. Savo veiklą pradėjusi prieš tryliką metų, kompanija Wizzair tapo viena didžiausių pigių oro skrydžių bendrovių Europoje ir pasaulyje.

Wizzair skrydžiai yra vykdomi iš 25 bazių įsikūrusių visoje Europoje. Kompanija gali pasigirti turinti virš 420 maršrutų Europoje. Wizzair turi bazes Gdanske, Liubline, Poznanėje, Katovicuose, Varšuvoje ir Vroclave Lenkijoje, Budapešte ir Debrecene Vengrijoje, Sofijoje Bulgarijoje, Bukarešte, Klužo-Napokoje, Tirgu Murešoje, Jasuose, Sibiu, Krajovoje ir Timisoaroje Rumunijoje, Kijeve Ukrainoje, Prahoje Čekijos Respublikoje, Belgrade Serbijoje, Vilniuje Lietuvoje, Skopjė Makedonijoje, Rygoje Latvijoje, Tuzloje Bosnijoje ir Hercegovinoje, Kutaisije Gruzijoje ir Košicėje Slovakijoje.

Kompanija taip pat turi labai didelį orlaivių parką, kurį sudaro Airbus lėktuvai tarp kurių tokie lėktuvai kaip Airbus 320 ir jo modifikacijos „ceo“, „neo“ ir kt.

Taigi, jeigu norite keliauti greitai, pigiai ir patogiai – kompanijos Wizzair skrydžiai yra kaip tik jums. Su šia kompanija savo tikslą pasieksite pigiai, patogiai ir greitai. O bilietų į šios kompanijos skrydžius įsigyti galite tikrai paprastai, tiesiog internetu.

wizzair skrydžiai