Pasaulį apskriejo nuotrauka, kurioje matyti ant grindų sugulę ir neva ten miegantys „Ryanair“ įgulos nariai. Ši nuotrauka buvo išplatinta vykstant karštoms deryboms tarp skrydžių bendrovės ir net kelių šalių profsąjungų. Nuotrauka akimirksniu tapo virusine ir apskriejo ne tik milijonus socialinių tinklų vartotojų, tačiau ir didžiausias žiniasklaidos priemones. Tačiau galiausiai paaiškėjo, kad tai klastote, o nuotraukoje esantys darbuotojai tiesiog pozavo.

Nuotrauka buvo išplatinta su prierašu apie ypatingai sudėtingas „Ryanair“ darbuotojų darbo sąlygas ir su iššūkiais su kuriais jiems tenka susidurti. Tačiau neįlgai trukus paaiškėjo, kad ši nuotrauka tėra šių darbuotojų surežisuota klastotė. Įgulos nariai, kurie nutarė apšmeižti kompanija pamiršo elementarų dalyką, kad faktiškai visi oro uostai, jų patalpos yra nuolat stebimi vaizdo kamerų. Taigi, neįlgai trukus po šios nuotraukos pasirodymo, pasirodė ir video medžiaga, kurioje šie darbuotojai buvo demaskuoti.

Medžiagoje matyti kaip darbuotojai susitaria, atsigula, o vienas jų net paprašo pašalinio žmogaus juos nufotografuoti. Netrukus po šio spektaklio, darbuotojai atsistoja ir nueina į specialią VIP salė, kurioje jiems tikrai neteko gulėti susiglaudus ant grindų.

Reaguodama į šį šmeižtą, Ryanair ilgai nedelsė ir atleido visus nuotraukoje nusifotografavusius skrydžių palydovus.

Nuotrauka buvo išplatinta pačiame Ryanair konflikto su profsąjungomis įkarštyje. Pasak atleistų skandalo veikėju, jie visai nenorėjo šmeižti kompanijos, o tokiu būdu tik išreiškė savo palaikymą profesinėms sąjungoms ir jų nariams. Visi šeši nuotraukos modeliai buvo portugalai.