Šiame puslapyje rasite naudingą informaciją, jeigu nutarėte keliauti savarankiškai – patys įsigyti bilietus ir organizuotis skrydį patys. Šiame puslapyje jūs rasite naudingus ir svarbius patarimus kiekvienam, kuris naudojasi pigių skrydžių bendrovių paslaugomis apie bagažą – jo matmenis, daiktų gabenimo taisykles, apie keliones su vaikais ir kūdikiais ir kitos naudingos informacijos.

Ryanair bagažas – čia galite rasti svarbiausią informaciją apie kompanijos „Ryanair“ bagažo gabenimo taisykles – rankinis bagažas, registruotas bagažas, ką galima gabentis ir ko ne – viską rasite šiame puslapyje.

Wizzair bagažas – čia rasite informaciją apie skrydžių bendrovės „Wizzair“ bagažo gabenimo ypatumus – taisyklės susijusios su rankinio bagažo matmenimis, nemokamas bagažas ir registruotas bagažas, leidžiami ir draudžiami daiktai jūsų bagaže.

Skrydžiai su vaikais – nemažai keliaujančių turi vaikų, o kelionės su vaikais, visuomet kelia papildomų klausimų. Todėl čia rasite informaciją apie skrydžius su vaikais – koks bagažas priklauso vaikams, kaip jie susodinami ir kitą svarbią informaciją.

Skrydžiai su kūdikiais – neretai ateina toks metas, kuomet tenka keliauti su kūdikiais. Kelionės su tokio amžiaus keleiviais tampa dideliu iššūkiu ne tik patiems kūdikiams, bet ir jų tėvams. Todėl čia rasite informaciją, kuri tokio tipo kelionę padarys lengvesne.

Kelionės dokumentai – keliaujant jums visuomet reikės dokumentų, tačiau kokių, priklauso nuo to kur ir su kuo keliaujate. Čia visa informacija apie tai, kokie dokumentai yra reikalingi, ką daryti juos pametus ar sugadinus, padarius klaidų dokumentų registracijoje ir kt.

Kompensacijos – aviacijos rinka kaip ir kitos rinkos susiduria su iššūkiais – neplanuoti streikai, pilotų ir įgulų personalo trūkumai, lėktuvų techniniai gedimai ir nuostolingi maršrutai koreguoja skrydžių bendrovių ir keleivių planus, ko pasėkoje tiek vieni, tiek ir kiti patiria didesnių ar mažesnių nuostolių. Ką daryti kai jūsų skrydis buvo atidėtas ar atšauktas, ar jums priklauso kompensacija ar ne – visą naudingiausią informaciją rasite čia.