Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ išlieka populiariausia skrydžių bendrovė tarp lietuvių, kurios paslaugomis naudojasi dešimtys ar net šimtai tūkstančių keliautojų Lietuvoje, kasmet vykstantys į keliones darbo reikalais ar pailsėti. Šiame straipsnyje pateikiame atostogų kryptis, kuriomis iš Lietuvos jums siūlo skristi „Ryanair“ šiemet.

„Ryanair“ atostogų kryptis iš Vilniaus

Vilnius – Barselona. Barselona yra vienas populiariausių miestų tarp Europos turistų. Miestas žavi turistus savo universaliomis pramogomis, nes čia ką veikti randa ir jaunimas ir kultūrinį paveldą mėgstantis tyrinėti ramesnį poilsį mėgstantys žmonės. Barselonoje keliautojai gali rasti tiek puikių vietų užkąsti, tiek architektūrinio paveldo, tiek naktinio gyvenimo, buvusios olimpiados atmintinų vietų, tiek ir puikių paplūdimių. Į Barseloną keliautojai gali skristi trečiadieniais ir sekmadieniais iš Vilniaus.

Vilnius – Korfu. Korfu yra nuostabaus grožio sala, kurią renkasi keliautojai, kurie nori ramybės. Atvykę čia keliautojai dažniausiai renkasi arba ramų ir tingų gyvenimą viešbutyje arba kitu atveju nuomojasi automobilį ir tyrinėją salą bei nuostobius jos kampus. „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus į Korfų vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir šeštadieniais.

Vilnius – Malta. Kaip ir Korfu, taip ir Malta yra skirta labiau ramesnio poilsio gerbėjams. Nors Maltoje yra ir kiek mažiau žalumos, tačiau čia taip pat yra daugybė puikių paplūdimių, įdomių gamtos kampelių ir puikių viešbučių, kuriuose gali būti puiku tiesiog pasivolioti ant gulto. Pigus „Ryanair“ skrydžiai į Maltą vyksta dvi dienas per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Vilnius – Milanas. Madų sostinė Milanas yra labiau tinkanti trumpoms kelionėms arba kaip vieta iš kurios galima vykti toliau tyrinėti puikiosios Italijos. Milane yra daugybė istorinių ir architektūrinių vietų, tačiau, kaip ten bebūtų – visgi daugiausia džiaugsmo čia ras tie, kurie turi pakankamai pinigų ir norą tiesiog gerai praleisti laiką leidžiant juos madingiausiose parduotuvėse.

Vilnius – Roma. Nepaprastai populiarus ir šio populiarumo neprarandantis miestas Roma kiekvienais metais sutraukia milijonus turistų. Išties, Roma neturi paplūdimių, tačiau turi nepakartojamą istorine ir itališką atmosferą. Ši kryptis labiausiai tinkama yra mėgstantiems tyrinėti, grožėtis miestu, jo ižimybėmis ir paprasčiausiais kiemeliais. Visgi, reikia pabrėžti, kad optimaliausias laikas Romoje yra maždaug tris dienos, per kurią net neskubant galima visą Romą apeiti pėsčiomis.

Vilnius – Tel Avivas. Ši kryptis labiausiai tiks aktyvias atostogas mėgstantiems žmonėms, nes šio miesto tempas yra nepaprastai didelis. Daugybė vietų užkąsti, paplūdimių ir, žinoma, naktinių klubų. Savaime suprantama nemažai objektų čia ras ir įvairus istorijos ar architektūros gerbėjai

Vilnius – Venecija. Atostogų kryptis romantikams. Daugybė nuostabių architektūrinių vietų, muziejų ir romantiškų restoranų bei kavinių. Ką jau kalbėti apie klasikines keliones vandens taksi ir muziejus. Puiki vieta, tačiau privalote žinoti, kad norint išbandyti pajausti tikrą Venecijos dvasią – nori-nenori prireiks nemažai pinigų.

Vilnius – Viena. Ši kryptis neabejotinai yra skirta klasikos gerbėjams. Nuostabus miestas su daugybe pramogų, kurios yra orientuotos į Europos klasiką. Miesto kainos yra pakankamai įkandamos, o jis taip pat siūlo ir daugybę nemokamų pramogų – galite tiesiog sėdėti ir mėgautis popiete rūmų kieme ar visiems prieiname parke klausytis pasaulinio lygio orkestrų ar atskirų muzikantų pasirodymų. Greičiausiai apie klasikinių muziejų, koncertų salių siūlomą pramogų puokštę kalbėti net neverta.

„Ryanair“ atostogų kryptis iš Kauno

Kaunas – Alikantė. Šia kryptimi galite skristi trečiadieniais ir sekmadieniais. Alikantė yra puiki vieta lankytis tiems, kurie mėgsta maišyti aktyvų poilsį su gulėjimu paplūdimyje. Keliautojai čia ras ne tik puikų orą, nuostabius paplūdimius, bet ir daug lankytinų vietų.

Kaunas – Budapeštas. Žinoma, kad Budapeštas tikrai nėra mėgstantiems gamtą ar paplūdimius. Tai be jokios abejonės kultūrinių kelionių kryptis, kurioje mėgstantys tyrinėti keliautojai ras ne tik daugybė įstabios architektūros, bet ir įvairių muziejų, kultūrinių renginių. „Ryanair“ į Budapeštą skraidina  antradieniais ir šeštadieniais

Kaunas – Madridas. Karališkasis Ispanijos miestas Madridas yra skirtas tiems, kurie mėgsta stebėti miestą, lankytis įvairiose kultūrinėse vietose. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra Ispanijos sostinė, labai didelių atradimo ar jaukumo čia tikėtis nevertėtų, tačiau šio miesto įstoriją, kultūrinės ir istorinės vietos gali užburti. Į Madridą galėsite nuskristi ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Kaunas – Malaga. Nors visa Ispanija yra gana spalvinga, bet Malaga yra pati spalvingiausia iš visų Ispanijos miestų ir kurortų. Daug spalvų, saulės, nuostabūs paplūdimiai ir daugybė pramogų vietų laukia kiekvieno turisto, kurių čia išties daug, nes šis miestas yra bene pagrindinis Ispanijos kurortas.

Kaunas – Neapolis. Neapolis yra didelė itališkosios kultūros dalis. Kai žmonės galvoja apie italus, šis įsivaizdavimas nemaža dalimi suformuota būtent neapolietiškos kilmės italų. Neturtingas miestas suformavo šio miesto gyventojus gana nuožmiais ir išradingais, matyt todėl neapolietiškos picos laikomos skaniausiomis pasaulyje, o apie italų mafiją ir jos tradicijas sukurta daugybe legendų. Aplankyti šį miestą tikrai verta, bet saugokite pinigines, čia vis dar yra Italijos nusikalstamumo sostinė.

Kaunas – Pafosas. Nors skrydis yra į šį miestą, greičiausiai jame neužsibūsite. Na, nebent būtumėt pasiemę „viskas įskaičiuota“ tipo viešbutį ir neturėtumėt jokio noro niekur judėti. Pafosas yra įdomus miestas, tačiau svarbiausia yra tai, kad nusileidus jame, visas Kipras yra ranka pasiekiamas.

Kaunas – Palma de Maljorka. Nors šia kryptimi „Ryanair“ skrenda tik vieną dieną (tai reiškia, kad čia turėsite išbūti savaitę), visgi ir tai yra labai gerai. Iš esmės Palma susideda iš dviejų dalių – ramesniosios ir naktinėtojų. Jeigu norite ramesnių atostogų – ieškokite nakvynės kitame miestelyje, bet jei rengiates tikrai pašelioti – tai puiki vieta. Puikūs paplūdimiai, daugybė pasilinksminimo vietų. Visgi, čia reikės ir daug sveikatos ir kantrybės – dėl nuolatinių linksmybių ramaus poilsio čia tikėtis neverta.

Kaunas – Rimini. Kelionė į šį nedidelį miestelį gali būti puiki idėja pabėgimui. Šiltas ir jaukus miestas siūlo daugybę kultūrinės veiklos, daug puikių kulinarinių vietelių ir puikių paplūdimių. Tad tikrai galėsite čia praleisti puikias atostogas, kuriose galėsite derinti ir poilsi ir kultūrinį pažinimą.