Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vadovas pareiškė, kad kompanija nesirengia vykdyti skrydžių su papildomais reikalavimais avialinijoms. Taip pigių skrydžių bendrovės vadovas sureagavo į vis dažniau pasigirstančius teiginius apie būtinus pokyčius aviacijoje, o vienas tokių yra palikti laisvą vidurinę eilę.

„Ryanair“ vadovas reaguodamas į tai, kad gali būti reikalaujama palikti laisvą vidurinę vietą pavadino tai visiška nesąmone, kadangi toks vietos atlaisvinimas jokio saugaus atstumo ar viruso neplitimo neužtikrina. Taip pat jis teigė, kad jeigu bus įvestas toks reikalavimas – laisvas vietas turės apmokėti vyriausybės, kadangi mažinti lėktuvo apkrovos koficientą trečdaliu yra nuostolinga. Jeigu toks reikalavimas būtų įvestas, o vyriausybės nekompensuotų praradimų, Ryanair tiesiog nebevykdytų veiklos, nes ji nebūtų pelninga.

„Ryanair“ vadovas mano, kad saugumą galima užtikrinti ne avialinijų sąskaita, o prašant keleivius dėvėti tinkamas apsaugas priemones ir oro uoste tikrinti jų sveikatos rodiklius.